Neįgaliesiems

Startavo komandų registracija į „Pradinukų lygos“ varžybas

Šiandien prasidėjo ir iki kovo 2 d. vyks komandų registracija į pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.

Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame projekto organizatoriai tikisi sulaukti 244 pradinukų komandų iš visos Lietuvos. Tikimasi, jog šių komandų gretose futbolo kamuolį gausios per 4300 pradinių klasių moksleivių.

Anot projekto „Pradinukų lyga“ vadovo Stasio Petrausko, lyginant su praėjusių metų turnyru, esminis varžybų organizavimo principas išliekas tas pats – futbolo varžybas organizuoti taip, kad būtų smagiausia tokio amžiaus vaikui.

„Siekiame, jog „Pradinukų lygoje“ žaisti būtų smagu visiems 1–4 klasių moksleiviams, nepriklausomai nuo jų futbolo įgūdžių ir gebėjimų. Žaidimo taisyklės yra maksimaliai supaprastintos, o tam, kad suvienodinti komandų pajėgumus, šįmet turnyro nuostatuose atsirado apribojimas dėl nuolatinius futbolo užsiėmimus lankančių vaikų skaičiaus komandos gretose. Kaip ir pernai, vaikai gaus krūvas prizų iš turnyro organizatorių ir rėmėjų. Mus kaip organizatorius džiugina tai, jog visi projekto rėmėjai, kurie rėmė projektą pernai, sutiko bendradarbiauti ir šiais metais“ – džiaugėsi vienas projekto organizatorių S. Petrauskas.

Turnyro organizatoriai planuoja, jog visos turnyre dalyvaujančios komandos nuo kovo iki gegužės mėnesio „Pradinukų lygoje“ sužais po 12 rungtynių, o sėkmingiausiai pirmame etape pasirodžiusios koamndos dar dalyvaus ir finaliniuose turnyruose, kuriuose ir paaiškės šio sezono „Pradinukų lygos“ nuagalėtojai ir prizininkai. Finaliniai renginiai vyks gegužės viduryje net keturiuose Lietuvos miestuose.

Turnyro organizatorių atstovas, Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) direktorius Deimantas Bička turnyro dalyviams linkėjo kuo dažniau leisti laisvalaikį žaidžiant smagiausią sportinį žaidimą pasaulyje futbolą.

„Futbolas pats iš savęs jau yra smagus, o dalyvauti smagiausiame futbolo turnyre „Pradinukų lyga“ yra dar smagiau, tad kviečiu visas mokyklas burtis į pradinukų komandas ir kuo skubiau registruotis į dalyvių gretas. Iš savo karjeros pamenu, jog atstovauti mokyklos komandą žaidžiant futbolą buvo vienas smagiausių dalykų.“ – prisiminimais dalijosi penkis kartus Lietuvos futbolo čempionas D. Bička.  –  Savo ruoštu, futbolo klubų, akademijų ir futbolo mokyklų atstovams palinkėčiau stebėti „Pradinukų lygos“ varžybas ir į savo organizuojamus futbolo užsiėmimus pritraukti kuo daugiau vaikų, nes esu tvirtai įsitikinęs, jog „Pradinukų lyga“ yra neišsenkamas futbolo talentų aruodas.“

Į „Pradinukų lygos“ turnyrą komandų atstovai turėtų suskubti registruotis jau dabar, kadangi turnyro organizatoriai atskirose Lietuvos apskrityse dėl ribotų resursų yra numatę komandų skaičiaus kvotas. Komandų registracija vyksta interneto svetainėje www.pradinukulyga.lt. Šioje svetainėje taip pat galima susipažinti su turnyro nuostatais, sekti karščiausias lygos naujienas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS