Startavo Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės

Praėjusį savaitgalį Kaune startavo Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo čempionatas.

Čempionate šiemet varžosi 6 ekipos – Vilniaus Senjorai, Jonavos FVK „Klevas“, Kauno „Kaunas“, Šiaulių VFK, Utenos „Utenio senjorai“ ir „Skaistgirys-Žvelgaitis“.

Tarpusavyje komandos sužais po du kartus, būtent tada ir paaiškės šio sezono nugalėtojai. Čempionatas bus vykdomas turais – vieno turo metu komandos sužais po du mačus, tad iš viso bus žaidžiami penki turai. Pirmenybių finišas numatytas rugsėjo mėnesį.

Pirmame ture geriausiai sekėsi Vilniaus ir Utenos komandoms – jos abi iškovojo po dvi pergales ir po pirmo turo įsitaisė lentelės viršuje.

Tiesa, pirmą vietą šiuo metu užima Vilniaus Senjorų komanda – jiems tai padaryti padėjo solidi, net 4:0 pasiekta pergalė prieš Jonavos ekipą. Antrą mačą vilniečiai laimėjo 1:0, tad jie ne tik iškovojo visus įmanomus taškus, tačiau ir nepraleido nė vieno įvarčio.

Tą pačią Jonavos ekipą nugalėjo ir „Utenio senjorai“, tiesa, kiek kukliau – 2:1. Kitame susitikime uteniškiai pranoko ir „Skaistgirio-Žvelgaičio“ futbolininkus ir taip kol kas lieka be nuostolių.

Per šešerias sužaistas rungtynes užfiksuotos vienerios lygiosios – stipresnė komanda nepaaiškėjo Šiaulių VFK ir „Kauno“ ekipų akistatoje (1:1).