Neįgaliesiems

Startavo Lietuvos senjorų pirmenybės

Gegužės 4 dieną Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) aikštyne Kaune startavo Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) pirmenybės.

Iki šiol pirmenybės buvo vykdomos grupėmis, o šiemet komandos nusprendė varžytis vieno rato sistema, sužaidžiama tarpusavyje po kartą. Turnyre rungtyniauja 14 komandų iš visų Lietuvos regionų. Sezono starte susirinko visos ekipos – taip siekiama suburti visus dalyvius ne tik žaisti kartu, bet tuo pačiu ir susipažinti, pabendrauti ir palaikyti glaudesnius ryšius. Sezoną komandos pradėjo sužaisdamos po du turus, o sekantys turai vyks skirtinguose Lietuvos miestuose.

„Džiaugiamės startavusiu čempionatu ir tuo, jog surinkome visas komandas į vieną vietą. Visi dalyviai yra išsiilgę futbolo, o senjorų pirmenybės – puiki platforma konkurencijai, kuri šioje futbolo mylėtojų grupėje išlieka labai aukšta. Šį sezoną pirmenybėse bus sužaistos iš viso 91 rungtynės, o paraiškose iš viso užregistruota 315 žaidėjų, todėl svarbu pabrėžti, jog turnyras svariai prisideda prie futbolo masiškumo Lietuvoje“, – kalbėjo Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) prezidentas Sergejus Slyva.

Per pirmuosius du turus šešios komandos („Šiaulių Liūtai“, „Klaipėdos veteranai“, Panevėžio  „Ekrano senjorai“, Utenos „Utenio senjorai“, Kauno „Kaunas“, ir „Vilniaus senjorai“) surinko po 4 taškus ir dalijasi 1-6 vietas. Šiais metais nugalėtojų titulą ginanti Alytaus „Dainavos“ senjorų komanda iškovojo vieną pergalę ir patyrė pralaimėjimą.

Daugiausiai įvarčių užfiksavusi dvikova vyko tarp Jonavos „Klevo“ ir „Marijampolės City“ komandų – jonaviečiai laimėjo 9:4. Rezultatyviausiu varžybų žaidėju po dviejų turų tapo „Klevo“ komandos puolėjas Jevgenijus Medvedevas, įmušęs penkis įvarčius. Rungtynių rezultatus ir statistiką galima rasti paspaudus šią nuorodą, artimiausiu metu statistika bus matoma pagrindinėje Lietuvosfutbolas.lt svetainėje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS