Neįgaliesiems

Startavo LVJFA jaunučių Pirmos lygos varžybos

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) U-16, U-15 ir U-14 Pirmose lygose sužaistos startinio turo rungtynės. Varžybose dalyvaujančios jaunučių komandos šiemet žais dviejų ratų sistema iki lapkričio pabaigos.

LVJFA U-16 Pirmoje lygoje rungiasi 8 komandos. Pirmame ture Alytaus SRC 3:2 įveikė Telšių „Džiugą“, Palangos SC 3:1 pranoko Kauno FM Taurą-„Kauno Žalgirį“, o Mažeikių „Atmosfera“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vilniaus FA „Žalgiriečiu“. Panevėžio FA-SG-„Panevėžio“ ir Marijampolės FC rungtynės nukeltos.

 

LVJFA U-15 Pirmos lygos pirmasis turas buvo sėkmingas svečių komandoms. Alytaus SRC pralaimėjo 0:5 Vilniaus „Granitui“, Klaipėdos FM-„Atlantas“ pralaimėjo 0:4 Vilniaus FA „Žalgiriečiui“, o Palangos SC 1:5 nusileido Kauno FM „Taurui“-„Kauno Žalgiriui“. Nukeltas Panevėžio FA-„Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ susitikimas.

 

Dešimt komandų varžosi LVJFA U-14 lygoje, o pirmame ture sužaistos dvejos rungtynės. Kauno FM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ nusileido 0:3 Klaipėdos FM-„Atlantui“, o Alytaus SRC 5:0 pranoko Telšių „Džiugą“. 3 rungtynės įvyks vėliau: Panevėžio FA-SG-„Panevėžio“ dvikova su „Banga“, Vilniaus FM dvikova su NFA-2004, FA „Žalgiriečio“ dvikova su Šiaulių SG-FA „Šiauliais“.

 

LVJFA U-16 Pirmos lygos statistika

LVJFA U-15 Pirmos lygos statistika

LVJFA U-14 Pirmos lygos statistika

 

Autorius – Robertas Každanas / LFF.lt, Alytaus SRC nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS