Neįgaliesiems

Startavo mergaičių futsal čempionato U11 divizionas

Sausio 27 dieną prasidėjo naujojo formato salės futbolo varžybos, skirtos mergaitėms iki 11 metų.

Mergaitėms tai tapo pirmąja pažintimi su salės futbolo taisyklėmis. Pirmasis turas praūžė Klaipėdoje, Rukloje ir Šventupėje.

Pažymėtina, kad rezultatai nebus viešai fiksuojami šio čempionato U11 divizione, kadangi jis yra skirtas diegti žaidimo didaktinius principus bei lavinti salės futbolo žaidimo gebėjimus.

Išsamiau apie šių varžybų reikšmę mintimis pasidalino Lietuvos moterų futbolo asociacijos generalinė direktorė Milda Liužinaitė.

„Jau daugelį metų vykdavo šiai amžiaus grupei mergaičių mažojo futbolo čempionatas, bet šiais metais pamatėme, kad futbolo akademijose daugėja mergaičių komandų skaičius ir netgi atsiranda poreikis rengti U11 lauko futbolo varžybas. Žaidimas salėje leidžia vystyti techniką ir ugdyti charakterio savybes, tai tarsi pirma pažintis su futbolo specifika.

Nuspendėme U11 divizione nefiksuoti viešai rungtynių rezultatų, norėdami, kad visos mergaitės turėtų galimybę sudalyvauti ir žaisti aikštelėje be konkurencijos ir spaudimo būtinai laimėti. Kiekviena mergaitė turėtų sulaukti savo minučių aikštelėje ir mėgautis žaidimu, nepaisant rezultato. Ši pradžia turėtų būti smagi, linksmai leidžiant laiką su savo komandos narėmis.

Elektroninėje COMET sistemoje registruojame visas žaidėjas tam, kad nuo mažens rinktumėme dalyvavimo statistiką. Neabejoju, kad ateityje kiekvienai žaidėjai bus svarbu žinoti, kada ji pirmąkart dalyvavo varžybose, kokia buvo jos futbolo istorijos pradžia.“

 

U11 diviziono dalyviai ir tolesnis tvarkaraštis

Pietų-Rytų regioninė grupė: Alytaus SRC, FK „Jonava“, FK „Jonava“ B, Nemenčinės FK, Pasvalio SM, Ukmergės SC, „Utenos Utenis“, „Vilnius Football Academy“.

Šiaurės-Vakarų regioninė grupė: FK „Atmosfera“, FK „Babrungas“, FK „Banga“, FK „Gintra“-FK „Triumfas“, Klaipėdos FM, Klaipėdos FM B.

2-ojo turo rungtynės – vasario 10 d. Nemenčinėje ir Pasvalyje, vasario 11 d. Gargžduose;

3-iojo turo rungtynės – vasario 24 d. Nemenčinėje, Rukloje ir Šiauliuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS