Neįgaliesiems

Startavo Merginų elitinės lygos U17 diviziono kovos

Šventupėje, Utenoje ir Šiauliuose pasirodymą pradėjo LMFA vykdomos Merginų elitinės lygos U17 amžiaus grupės futbolininkės.

Tris taškus iškovojo „SC-Ukmergė“ ir MFA „Žalgiris“-MRU komandos, o FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“ savo pranašumą įrodė po baudinių serijos.

Ukmergiškės 5:1 įveikė MFK „Žalgiris“-Širvintų SC ekipą, o visus nugalėtojų įvarčius pelnė Meida Proscevičiūtė, viešnioms atsakius Karinos Vasilionok įvarčiu.

MFA „Žalgiris“-MRU pranoko FK „Utenos Utenį“ 4:0. Du įvarčius įmušė Žemyna Lekavičiūtė bei po vieną pridėjo Gytė Ulenskaitė ir Austėja Petkevičiūtė.

Permaininga kova klostėsi Šiauliuose. Šeimininkės pirmavo po Jotvilės Šapaitės ir Saulutės Railaitės taiklių smūgių, tačiau vilnietėms du kartus buvo pavykę išlyginti rezultatą. FK Vilnius gretose pasižymėjo Danielė Vyzaitė ir Livija Paulikaitė. Po pagrindinio laiko buvo mušami baudiniai ir serijoje 5:4 geriau pasirodė šiaulietės.

MEL U17 diviziono 2-asis turas bus žaidžiamas rugsėjo 16 ir 17 dienomis.

Šio turo geriausiomis žaidėjomis buvo pripažintos Meida Proscevičiūtė, Jotvilė Šapaitė, o avansu 6-ojo turo – Greta Jaroševičiūtė.

Varžybų tvarkaraštis ir statistika

Beatos Štampachovos nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS