Neįgaliesiems

Startavo pereinamųjų rungtynių serijos dėl patekimo į A ir Pirmą lygą

Šią savaitę prasidėjo pereinamųjų rungtynių serijos dėl galimybės kitame sezone žaisti Optibet A lygoje ir Optibet Pirmoje lygoje.

Trečiadienį Kaune įvyko pirmoji dvikova dėl teisės rungtyniauti Optibet Pirmoje lygoje – 14-ąją vietą antrame šalies divizione užėmę „Panevėžio“ B futbolininkai išvykoje susitiko su LFF II lygos trečios vietos laimėtojais „Hegelmann“ B.

Kauniečiai po Nojaus Grudžio įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau dar iki pertraukos svečiai po Nojaus Lukšio tikslaus smūgio rezultatą išlygino. Tiesa, pastarasis prieš tai nerealizavo ir 11 metrų baudinio.

Visgi lemiamą smūgį sudavė Kauno rajono ekipa – antrame kėlinyje Vilius Armalas dar sykį nukreipė kamuolį į vartus ir „Hegelmann“ pirmąjį mačą laimėjo 2:1. Atsakomasis susitikimas Panevėžyje vyks antradienį, lapkričio 21 dieną.

Tuo tarpu šeštadienį, taip pat Kaune, įvyko pirmasis susitikimas dėl šanso žaisti kitų metų Optibet A lygoje. Optibet Pirmos lygos sidabro medalininkai „Be1 NFA“ susitiko su devintą vietą aukščiausioje lygoje užėmusiu Telšių „Džiugu“.

Žemesnės lygos atstovai varžovams niekuo nenusileido ir netgi pirmi pelnė įvartį, negana to, turėjo ir ne vieną gerą šansą rezultatą padvigubinti, bet to padaryti nepavyko.

Žemaitijos atstovai po pertraukos rezultatą išlygino, tad pirmasis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Kuri komanda įgis teisę kitąmet varžytis aukščiausioje lygoje, paaiškės po atsakomųjų rungtynių Telšiuose ateinantį šeštadienį, lapkričio 25 dieną.

„Be1 NFA“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS