Neįgaliesiems

Startavo registracija pirmam 2024-ųjų FIFA futbolo agentų licencijos egzaminui

FIFA paskelbė datas pirmam šių metų FIFA futbolo agentų egzaminui oficialiai veiklos licencijai gauti.

Primename, kad 2022 m. gruodžio mėn. FIFA patvirtino FIFA futbolo agentų reglamentą (FFAR), kuris įsigaliojo nuo 2023 m. sausio 9 d.

Nuo šiol kiekvienas asmuo, norintis tapti licencijuotu futbolo agentu, gali kreiptis dėl licencijos per naująją FIFA agentų platformą, adresu https://agents.fifa.com/

Tiems kandidatams, kurie nėra atleisti nuo FIFA futbolo agento egzamino, pirmasis žingsnis norint gauti licenciją veikti kaip futbolo agentui yra pateikti paraišką per FIFA agentų platformą. Kiekvienas kandidatas gali laisvai pasirinkti, kurioje futbolo federacijoje nori laikyti egzaminą.

Egzaminas trunka 60 minučių ir jį sudaro dvidešimt klausimų su atsakymų variantais, skirtų žinioms apie FIFA taisykles ir futbolo žaidėjų perėjimo sistemą patikrinti. Išlaikytas balas yra 75%. Norėdami laikyti egzaminą, reikia atsinešti savo nešiojamąjį kompiuterį ir turėti savo interneto ryšį.

Pernai buvo surengti du egzaminai (balandžio ir rugsėjo mėnesiais), FIFA taip pat oficialiai paskelbė ir pirmąją šių metų egzamino datą.

Pirmasis šių metų FIFA futbolo agento egzaminas vyks 2024 m. gegužės 22 d.

(Paraiškų teikimo terminas – nuo sausio 9-osios iki kovo 31 dienos).

Daugiau informacijos rasite FIFA interneto svetainėje adresu – https://www.fifa.com/legal/football-regulatory/agents/how-to-become-a-licenced-football-agent.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS