Neįgaliesiems

Startuoja 184 komandas sutelkusios „MrGolas“ žaidynės

Ilgai lauktos tarpmokyklinės vaikinų salės futbolo žaidynės „MrGolas“ oficialiai prasidėjo lapkričio 22 dieną, Nemenčinėje sužaidus pirmąsias rungtynes.

„MrGolas“ – tai 2019 metais Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos sukurtos pirmosios vaikinų salės futbolo (futsal) žaidynės Lietuvoje, siekiant paskatinti moksleivius rudens ir žiemos dienas praleisti kartu, futsalo ritmu.

Pandeminis laikotarpis lėmė, kad žaidynės sugrįžta po 3 metų pertraukos ir mokyklos aktyviai pasinaudojo proga užsiregistruoti į projektą. „MrGolas“ šiame sezone įtrauks dvi amžiaus grupes – žaidėjų iki 12 metų komandas bei žaidėjų iki 14 metų komandas. 5-6 kl. divizione žais 98 komandos, o 7-8 kl. divizione žais 86 komandos.

U12 diviziono tvarkaraštis | U14 diviziono tvarkaraštis

Daugiausiai užsiregistravusių komandų yra iš Alytaus ir Vilniaus apskričių, kurios delegavo po 41 komandą. Pažymėtina, kad net 7 komandos bus iš Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos, kuri užfiksavo „MrGolo“ dalyvių rekordą.

Visos komandos yra suskirstytos į grupes. Kiekvienos grupės 1 vietą užėmusi komanda pateks į regioninius finalus, o iš pastarųjų – 2 geriausios komandos pateks į žaidynių superfinalą. Abiejų amžiaus divizionų superfinale varžysis 8 komandos.

Projektą kuruojantis Lietuvos masinio futbolo vadybininkas Martynas Karpavičius sveikina visus „MrGolo“ dalyvius su prasidedančia žaidynių kelione.

„Noriu pasidžiaugti, kad daug įsijungė mokyklų po ilgos pertraukos į „MrGolas“ žaidynes. Tikrai smagu matyti, kad dauguma pedagogų, kurie dalyvauja Masinio futbolo asociacijos projektuose, įsitraukia ir į „MrGolą“. Matosi, kad komandose tiek mokytojai, tiek moksleiviai yra išsiilgę futbolo vėlyvo rudens ir žiemos laikotarpiu, tad norisi, kad šios žaidybės taptų ne tik pasivaržymo, bet ir puikaus laiko praleidimo forma, skatinant bendravimą tarp mokyklų, tarp pedagogų.

„MrGolas“ yra masinis renginys visoje Lietuvoje, kuriuo galime įtraukti daug moksleivių. Ypač puikus pavyzdys mums visiems yra Butrimonių gimnazija, kuri subūrė net 7 komandas. Tai parodo, kiek yra įdomu ir smagu žaisti visiems – ne tik anksčiau žaidusiems futbolą, bet ir pirmąkart išbandysiantiems jį“, – teigė Martynas Karpavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS