Neįgaliesiems

Startuoja „Betsafe Futsal A lyga”

Ateinantį savaitgalį startuoja Lietuvos salės futbolo čempionatas „Betsafe” futsalo A lyga. Devynios komandos iš 6 šalies miestų kovos dėl patekimo į finalo ketvertą ir čempionato apdovanojimų.

„Smagu, kad į salės futbolo čempionatą įsilieja naujų komandų, kurias remia vietos savivalda ir verslas. Čempionatas žada būti kupinas įdomių kovų ir azarto. O tai, kad „Betsafe Futsal A lygos” čempionai prasimušė į UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinį turnyrą, rodo aukštą mūsų čempionato lygį”, – sako Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Daugiausia komandų, startuosiančių čempionate, yra iš Vilniaus – trys. Kaunui atstovaus šalies čempionas „Vytis”. Pirmenybių geografijoje – taip pat Gargždai, Jonava, Mažeikiai ir dvi naujos komandos iš Akmenės ir Panevėžio.

Devynios komandos žais du ratus, po kurių paaiškės keturios stipriausios ekipos, kovo viduryje susikausiančios „Betsafe Futsal A lygos” finalo ketverte.

Šio 2018-2019 m. sezono čempionatą šį savaitgalį pradės du mačai. Sekmadienį Mažeikiuose vietos FK VIP 15 val. susitiks su lygos debiutantais „Sportidus” iš Panevėžio, o kita debiutantė – Akmenės ekipa 14 val. namuose priims čempioną „Vytį”.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS