Neįgaliesiems

Startuoja bilietų prekyba į Optibet LFF supertaurės rungtynes

Lietuviškojo futbolo sezonas oficialiai startuos jau vasario 26 dieną – būtent tada įvyks dvikova dėl Optibet LFF supertaurės.

Pirmą kartą istorijoje dėl šio trofėjaus susirungs Vilniaus „Žalgiris“ bei „Kauno Žalgiris“.

Įsigyti bilietus į mačą galite paspaudę čia.

Dvikova Vilniaus „Sportima“ manieže startuos 18 valandą, o tiesioginę transliaciją TV6 bei per TV3 Play stebėti bus galima jau nuo 17.30 val.

Įprastai dėl Supertaurės rungiasi šalies čempionai bei taurės laimėtojai, o kai abu trofėjus laimi viena komanda – ji susitinka su antrą vietą čempionate užėmusia ekipa.

Būtent tokia situacija šį kartą ir susiklostė – sostinės klubas pernai laimėjo abu pagrindinius šalies titulus, o Kauno ekipa dramatiškai paskutinio turo metu šoktelėjo į antrą poziciją ir taip užsitarnavo galimybę pirmą kartą kautis dėl Optibet LFF supertaurės.

Kadangi pirmą kartą dėl trofėjaus pirmą kartą kaunasi du klubai „Žalgirio“ pavadinimu, dvikova dėl pirmo sezono trofėjaus simboliškai praminta „Žalgirių mūšiu“.

„Mačas dėl Optibet LFF supertaurės tradiciškai pažymi mūsų futbolo sezono pradžią. Pergalė šiame mače gali suteikti nugalėtojams teigiamą impulsą sezono startui, o sirgaliams – gerų emocijų užtaisą.

Supertaurės rungtynėse galima pastebėti, jog šalies futbolo sirgaliai būna pasiilgę savo komandų ir jų pasirodymų, tad tikimės, kad ir šįkart futbolininkai galės rungtyniauti triukšmingai palaikomi gausios auditorijos“, – pažymėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kaip jau minėta, kauniečiai Supertaurės trofėjaus savo kolekcijoje dar neturi, tuo tarpu Vilniaus klubas šį titulą yra laimėję net septynis kartus.

Tiesa, paskutinius dvejus metus dėl Supertaurės žaidę žalgiriečiai tuos mačus pralaimėjo po baudinių serijų. 2021-aisiais buvo nusileista „Panevėžiui“, o pernai – Marijampolės „Sūduvai“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS