Neįgaliesiems

Startuoja futsal rinktinės stovykla prieš pasaulio čempionato atrankos turnyrą Jonavoje

Balandžio 5–8 dienomis Jonavoje vyks pasaulio futsal čempionato preliminarus atrankos etapas, kuriame startuos ir nacionalinė Lietuvos rinktinė.

Lietuviai pateko į preliminaraus atrankos etapo D grupę, kur jų varžovais bus Šiaurės Airijos, Izraelio ir Turkijos rinktinės.

Bilietus į visas turnyro rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

Iš kiekvienos preliminaraus atrankos etapo grupės į pagrindinį atrankos etapą pateks grupių laimėtojai ir antras vietas užėmusios komandos.

Lietuvos rinktinės treneris Dentinho nuo kovo 30 dienos subūrė futbolininkus, su kuriais sieks patekti į kitą atrankos etapą. Lietuvos rinktinės sudėtis atrodo taip:

Vartininkai

Karolis Čirba, Ernestas Macenis;

Aikštės žaidėjai

Mantas Adomėnas, Edgaras Baranauskas, Tomas Bučma, Jurij Jeremejev, Artūr Juchno, Andrius Kaulinis, Deividas Reimaris, Lukas Sendžikas, Benas Spietinis, Jonas Ulberkis, Albert Voskunovič, Justinas Zagurskas;

Pirmame atrankos etape varžosi 24 žemiausią Europos rinktinių reitingą turinčios komandos, kitame etape prie jų prisijungs dar 24, kurios reitinge yra aukščiausiai.

Vėliau 36 rinktinės, kurios tęs kovą, bus paskirstytos į 12 grupių po tris komandas, į kitą etapą pateks visų grupių laimėtojai bei keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos. Likusios aštuonios antras vietas užėmusios komandos susikaus papildomame atkrintamųjų etape, toliau žengs keturių porų nugalėtojai, tad po šio etapo kovą dėl kelialapių pratęs 20 komandų.

Kitame atrankos etape jos bus paskirstytos į penkias grupes po keturias komandas, iškart į finalinį čempionato etapą pateks visų penkių grupių nugalėtojai. Tuo tarpu keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos atkrintamųjų etape susikaus dėl dar dviejų kelialapių. Tai reikštų, kad Europa į pasaulio čempionatą deleguotų 7 komandas.

Tuo atveju, jei čempionatas vyks vienoje iš Europos šalių, į papildomą atkrintamųjų etapą pateks ne keturios, o dvi geriausios antras vietas užėmusios komandos, kurios susikaus dėl vienintelio likusio kelialapio.

Visas preliminaraus pasaulio čempionato atrankos etapo tvarkaraštis Jonavos arenoje:

Balandžio 5 diena (antradienis) 16.00 val. Izraelis – Šiaurės Airija;

Balandžio 5 diena (antradienis) 18.30 val. Lietuva – Turkija;

Balandžio 6 diena (trečiadienis) 16.00 val. Turkija – Šiaurės Airija;

Balandžio 6 diena (trečiadienis) 18.30 val. Lietuva – Izraelis;

Balandžio 8 diena (penktadienis) 16.00 val. Turkija – Izraelis;

Balandžio 8 diena (penktadienis) 18.30 val. Lietuva – Šiaurės Airija.

Taip pat skaitykite:

Pasaulio čempionato atranką Lietuvos futsal rinktinė pasitinka šūkiu „Norim dar“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS