Neįgaliesiems

Startuoja mergaičių registracija į „Playmakers“ centrus

Atsinaujinęs „Playmakers“ projektas jau netrukus į futbolą įtrauks 5–8 metų amžiaus mergaites, pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius.

Vasario 9 dieną prasideda jau penktasis registracijos į „Playmakers“ centrus etapas. Projekte norinčių dalyvauti mergaičių tėvai ar globėjai yra kviečiami užpildyti nemokamą registraciją į vieną iš 30-ies veikiančių „Playmakers“ centrų.

Lietuvoje veikiančių centrų kontaktinė informacija | Registracijos nuoroda

UEFA „Playmakers“ projektas tavo vienu iš masiškiausių visoje Europoje. Pažymėtina, kad net 73 tūkstančiai mergaičių iš Europos nuo 2020 metų tapo „Playmakers“ programos dalimi, o prie šios gausos prisidėjo ir 3224 lietuvių. Įvertinus projekto sėkmę, nuspręsta jį pratęsti iki 2027-ųjų, tokiu būdu įtraukiant į futbolą dar daugiau mergaičių.

„Playmakers“ užsiėmimai Lietuvoje vyks 30-yje centrų, o kiekvienas iš jų įtrauks po 30 mergaičių. Užsiėmimų procesas yra rengiamas pagal „Disney“ filmų „Ledo šalis 2“, „Nerealieji 2“, „Vajana“ herojų istorijas, o nuo šių metų jį papildys filmas „Encanto“. Projekto organizatoriai parengė naujos knygutės lietuvių kalba su užduotimis, kurios bus įteiktos visoms organizacijoms projekto dalyvėms.

Europoje fiksuoti „Playmakers“ programos rezultatai

Skaičiuojant nuo 2020 metų „Playmakers“ įtraukė 47 Europos šalis, kuriuose veikė apie 3800 centrų. Juose vykusius futbolo užsiėmimus lankė apie 73 tūkstančių mergaičių, o treniruočių veiklas vykdė virš 5200 asmenų.

Lidso Beketo (Jungtinė Karalystė) universiteto tyrimas, išnagrinėjęs gautas anketas, nustatė teigiamus programos rezultatus:

96% mergaičių nurodė, kad mėgavosi užsiėmimais;

94% dalyvavusių mergaičių tėvų rekomenduotų šiuos užsiėmimus kitiems tėvams;

91% mergaičių po „Playmakers“ programos norėtų tęsti žaisti futbolą;

75,3% tėvų tapo labiau užtikrinti, kad jų dukra reguliariau žais futbolą po programos;

71% trenerių teigė, kad jie tapo geresniais specialistais dirbus UEFA „Playmakers“ projekte;

68% dirbusių trenerių buvo moterys. Iš jų 43% neturėjo treniravimo patirties prieš UEFA „Playmakers“ projektą;

63% iš dirbusių trenerių edukatorių buvo moterys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS