Neįgaliesiems

Startuoja merginų U19 čempionatui Lietuvoje skirtas piešinių konkursas „Aš esu futbolas“

Lietuvos futbolo federacija praneša, kad startuoja piešinių konkursas, skirtas liepos mėnesį Lietuvoje vyksiančiam Europos merginų U19 futbolo čempionatui.

Piešinių konkurse dalyvauti gali 1–12 klasių moksleiviai, kurių amžius 6–19 metų. Konkursui pateikiami individualūs darbai, vienas vaikas gali būti tik vieno piešinio autorius. Konkursui pateikiami piešiniai gali būti atlikti įvairiomis priemonėmis: guašu, akvarele, aliejumi, spalvotais pieštukais, kreidelėmis ir pan. Piešinio lapo formatas – A4.

Svarbu, kad piešinyje kiekvienas dalyvis galėtų išreikšti, ką jam reiškia futbolas – jausmas, statinys, emocija, žmonės ar kita. Apibrėžimų piešinio turiniui nėra, tad kiekvienas dalyvis yra skatinamas ir kviečiamas save išreikšti kaip įmanoma laisviau.

Kiekvienas dalyvis turi užpildyti specialią anketą, ją rasti galite paspaudę čia.

Kiekvienas dalyvis siunčia arba pristato savo piešinį organizatoriui adresu: Lietuvos futbolo federacija, Stadiono g. 2, Vilnius.

Atsiunčiant piešinį turi būti nurodyta dalyvio vardas, pavardė, amžius, piešinio tema „Aš esu futbolas, telefonas ir el. pašto adresas komunikacijai.

Taip pat 2–3 sakiniais turi būti pateikiama ir piešinio idėja. Ši informacija turi būti pateikta atskirame lape, priklijuota piešinio kitoje pusėje.

Piešinį taip pat kviečiame nufotografuoti ir juo pasidalinti savo „Facebook arba „Instagram paskyroje su prierašu #AšEsuFutbolas, pažymint (angl. tag) „Moterys už futbolą bendruomenę ir dalyvauti žaidime, kuriame turėsite galimybę laimėti prizų ir siurprizų.

Konkursas skirtas UEFA Europos merginų U19 čempionatui, liepos mėnesį pirmą kartą organizuojamame Lietuvoje, paminėti. Tikslas – merginų futbolo sporto kultūros plėtra, žinomumo didinimas

Konkurso koordinatorius ir kontaktai pasiteiravimui – AsEsuFutbolas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS