Neįgaliesiems

Startuoja nauja, lietuviškam futbolui skirta laida

Gegužės 1-ąją Lietuvos futbolo mėgėjus pasiekė visiškai naujas projektas – internetinė laida „Laikas futbolui“. Kas dvi savaites į 30 minučių laidos kūrėjai pasistengs sudėti svarbiausius ir aktualiausius šalies futbolo įvykius bei pateikti pokalbius su įdomiais pašnekovais.

„Nestovime vietoje, dirbame ir natūralu, kad dėl to klystame. Tačiau tai ne priežastis sustoti. Rinkodaros/ komunikacijos departamentas turi idėjų, kurias siekia įgyvendinti. Apie video formato laidą kalbėjome jau seniai, bet vis kažko pritrūkdavo, kad startuotumėm. Šiandien yra ta diena, kai dedame pirmąjį žingsnį ir judame toliau“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Pirmoji laida skirta geriausiam praėjusių metų Lietuvos futbolininkui Arvydui Novikovui, Klaipėdos „Atlanto“ legendai bei močiutėms, kurios poilsį iškeičia į aktyvų žaidimą futbolo aikštėje. Taip pat rubrikoje „Generalinis atsako“ E.Stankevičius atsakys į visuomenei rūpimus ne itin patogius klausimus.

Pirmoji „Laikas futbolui“ laida:

„Projektą norėjosi pradėti nuo pačių reikšmingiausių dalykų. Arvydas yra išrinktas metų futbolininku, „Atlanto“ istorija per pastarąjį pusmetį buvo, turbūt, karščiausia visame lietuviškame futbole, o močiutes pasirinkome dėl to, kad manome, jog jos yra puikus pavyzdys bet kuriam žmogui. Jūsų vertinimas parodys, ar pasirinkome teisingai“, – prieš pirmosios laidos debiutą kalbėjo jos vedėjos Aušrinė Sakalauskaitė ir Austėja Diksaitė.

„Laikas futbolui“ bus transliuojamas Lietuvos futbolas feisbuko puslapyje ir Lietuvos futbolas Youtube platfromoje. Kiekvienos laidos pabaigoje bus paskelbtas konkursas, kurio laimėtojai bus apdovanojami puikiomis rėmėjų dovanomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS