Neįgaliesiems

Startuoja nauji mokymai pradedantiesiems – „Masinio futbolo lyderio“ kursas

Norintiems įgyti bazinių žinių kaip vaikus geriau sudominti futbolo veiklomis – nauja galimybė. Startuoja nauja futbolo mokymų programa „Masinio futbolo lyderis“.

Naujieji mokymai skirti pedagogams, savanoriams, aktyvistams, kurie dirba ar tiesiog užsiima su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią pasaulyje – futbolą.

„Ne visi mokytojai, ugdytojai gali ar nori tapti futbolo specialistais, žinovais. Tačiau futbolas yra paprastas žaidimas, kurį gali žaisti visi, ir tuo pačiu nepaprastas, nes jį labai mėgsta vaikai. Nauji kursai padės sužinoti apie futbolo pradmenis, kaip geriau vaikus įtraukti, sudominti, kaip su jais bendrauti futbolo veiklų metu. Šis kursas pradedantiesiems ypatingas tuo, kad jam nereikia specialaus fizinio ar teorinio pasiruošimo, gilesnių žinių apie futbolą“, – sakė kursus organizuojančios LFF narės Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – savarankiškas internetinio kurso „Kitas požiūris“ klausymas. Išklausę šį kursą galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą.

Vienos dienos seminare teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Teorinėje dalyje vyks užsiėmimai grupėse ir individualiai atliekant užduotis bei ugdant lyderystės kompetenciją. Praktiniai užsiėmimai vyks futbolo aikštėje – dalyviai bus supažindinti su paprastais pratimais, kurie padės vaikus įtraukti į futbolą ir sudominti šiuo žaidimu, išryškinti teigiamas vaikų savybes. Pasak kurso organizatorių, pratimai bus nesudėtingi, prieinami kiekvienam mokytojui.

Tiek internetinis kursas, tiek gyvas seminaras – nemokamas. Kursas „Kitas požiūris“ prieinamas internete bet kuriuo metu.

Išklausius šį kursą svetainėje Futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Artimiausias seminaras numatomas rugpjūčio 27 d. Šiaulių Jovaro progimnazijoje. Registruotis į šį seminarą (po kurso „Kitas požiūris“ išklausymo) galima iki rugpjūčio 20 d. 18 val.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Daugiau informacijos pasiteiravimui: i.marcinkevicius@lff.lt

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS