Neįgaliesiems

Startuoja pirmieji fizinio rengimo trenerių mokymai

Lietuvos Futbolo trenerių rengimo asociacija kartu su LFF pirmą kartą organizuoja futbolo fizinio rengimo trenerių sertifikato mokymus ir kviečia registruotis suinteresuotus specialistus.

„Šie mokymai yra specializuoti futbolo sporto šakos treneriams. Turime atkreipti dėmesį, jog ne kiekviename Lietuvos klube dirba tokios srities treneriai, ruošiantys žaidėjus profesionalia fizinio parengimo kryptimi, o moderniais laikais bazinio futbolininkų pasiruošimo neužtenka, kad būtų pasiekti aukščiausi rezultatai“, – sakė futbolo trenerių rengimo asociacijos prezidentas Nerijus Dunauskas.

„Mūsų tikslas yra pasiekti tai, jog ne tik profesionaliuose, bet ir mėgėjų klubuose dirbtų šios srities specialistai“, – pridėjo asociacijos vadovas.

Mokymus sudaro 60 akademinių valandų ir bus vykdomos penkios sesijos po vieną dieną. Mokymus ves ir patirtimi dalinsis užsienio bei Lietuvos specialistai.

Mokymų kaina – 250 eurų, o registracija vyks iki šių metų rugsėjo 1 dienos.

Registracijos forma

Futbolo trenerių rengimo asociacija kartu su LFF taip pat organizuoja futbolininkų vartininkų trenerių mokymus bei UEFA C, B, A ir PRO licencijos mokymus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS