Neįgaliesiems

Startuoja registracija į LFF D licencijos kursus

Lietuvos futbolo federacija skelbia registraciją į LFF D licencijos trenerių kursus.

Visi norintys išbandyti šiuos kursus, pirmiausiai turi išklausyti internetinį kursą ir tada iki 2024 m. sausio 11 d. registruotis į naują gyvų seminarų grupę.

Kiekvienas dalyvis turi atlikti kursų programoje numatytas užduotis bei dalyvauti gyvuose seminaruose, kurie vyks 2024 m. sausio 19–20 d. ir balandžio 12–13 d. Sudeikiuose (Utenos r. sav.). Nėra jokių ribojimų dalyvauti seminaruose, tad kviečiame kuo anksčiau užsiregistruoti.

 

Išsamiau apie kursus

Kam skirti kursai? Ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 380 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.

Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC).

Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą Kitas požiūris svetainėje futbolotreniruotes.lt

Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 199 EUR.* (*- Projektas „Futboliukas” ir „Pradinukų lyga“ dalyviams išlaidos kompensuojamos)

Kaip registruotis seminarui?  Pabaigus internetinį kursą „Kitas požiūris“ registruotis futbolotreniruotes.lt užpildant specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.

Kada vėliausiai galima registruotis? iki 2024 m. sausio 11 d.

Kiek laiko trunka kursai? Visas LFF D licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.

 

Kurso programa (visos dalys privalomos)

LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų (nemokama dalis);

(nuo 2 iki 9 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Apmokėjimas už kursus;
3. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų (sausio 19–20 d.);
4. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;
5. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
6. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį;
7. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų (balandžio 12–13 d.);
8. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos;
9. Sertifikato gavimas.

 

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Pirmasis sausio 19–20 dienomis, antrasis – balandžio 12–13 dienomis Sudeikiuose (Utenos r. sav.). Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei ~50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje reikia pažymėti varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje reikia pažymėti varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius – 20; Maksimalus dalyvių skaičius – 30;

Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis el. pašto adresu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8626 03 234

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS