Neįgaliesiems

Startuoja registracija į Pradinukų lygos žaidynes

Žinių, įgūdžių ir džiaugsmo kupina „Pradinukų lyga“ nuo rugsėjo 18 dienos kviečia Lietuvos ugdymo įstaigas tapti žaidynių dalimi, o moksleiviams išmėginti įvairius futbolo iššūkius.

„Pradinukų lygoje“ gali dalyvauti kiekvienas 1, 2, 3 ir 4 klasės moksleivis, nepriklausomai nuo jo lyties ar jo, kaip futbolininko, gebėjimų ir įgūdžių. Kasmet šis Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos vykdomas projektas pritraukia vis daugiau mokyklų iš visų šalies regionų.

Komandų registracija į būsimą sezoną vykdoma šioje nuorodoje nuo rugsėjo 18 dieną ir baigsis spalio 13-ąją. „Pradinukų lygos“ žaidynės įtrauks vaikus nuo lapkričio 6-osios.

„Naujus mokslo metus kviečiame pradėti aktyviai metant iššūkį sau bei savo klasiokams! Projektas parodė, kad labai naudinga pradinukams paįvairinti veiklą bei tapti aktyvesniais, išmėginant su futbolu susijusius pratimus, „pasikrauti“ sveikų įpročių. Pačius aktyviausius šio sezono žaidynių dalyvius pakviesime į finalinį renginį“, teigė masinio futbolo asociacijos prezidentas Ignas Marcinkevičius.

Apie „Pradinukų lygos“ svarbą ir naudą vaikams kviečiame susipažinti šiame interviu.

 

Reportažas – Pradinukų lyga: kviečiame prisijungti!

 

Reportažas – Pradinukų lyga: apsilankymas Kauno mokyklose!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS