Neįgaliesiems

Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė iki 2400 užsiregistravusių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai-antrokai bei trečiokai-ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas. Kovo vidury startuosiančios varžybos vyks iki gegužės vidurio.

Komandos sužais 4 turus, per kuriuos paaiškės pajėgiausios komandos, pelnysiančios vietas regioniniuose finaluose.

LVJFA direktorius Deimantas Bička pristatė šių metų sezono naujoves. „Varžybose žais tik tie vaikai, kurie dar nelankę futbolo treniruočių ir tikiuosi, kad Pradinukų lyga sužadins jų meilę žaidimui bei paskatins juos reguliariai žaisti futbolą. Skirtingai nei ankstesniuose sezonuose, dabar bus fiksuojamas tiek pirmokų-antrokų, tiek trečiokų-ketvirtokų žaidimo rezultatas.

Reikia pabrėžti šio projekto svarbą, siekiant pritraukti į futbolą kuo daugiau berniukų ir mergaičių. Futbolo mokyklos turės gerą progą pamatyti jaunuosius talentus ir pasikviesti juos į futbolo grupes. Smagu, projekto rėmėjų būrį papildė kompanija „Playmobil“.

Pradinukams gausybę prizų įsteigs rėmėjai – „Hummel“, „Playmobil“, „Elmenhorster“, TAMO, EMA.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS