Neįgaliesiems

Startuoja tvaraus judėjimo iniciatyvų savaitė

Pirmą rugpjūčio mėnesio savaitę Europoje vyksta „GreenCoach“ inicijuota kampanija, skatinanti futbolo bendruomenę palaikyti tvaraus judėjimo idėjas.

„GreenCoach“ projektu siekiama keisti požiūrį į gamtos apsaugą, skleisti aplinkosaugos ir tvarumo vertybes bei pritaikyti gerąją praktiką sporto organizacijose.

Projektą palaiko UEFA, jame nuo 2020 metų dalyvauja Norvegijos, Belgijos, Švedijos, Prancūzijos ir Lietuvos futbolo federacijos arba jų nariai. Projektą dalinai finansuoja Europos Sąjungos fondas „Erasmus+“.

Nuo rugpjūčio 2 dienos startuoja tvaraus judėjimo iniciatyvų savaitė. Žaidėjai, jų šeimos nariai, sirgaliai ir kiti klubų, akademijų nariai kviečiami naudoti tvarias transporto priemones.

„Mūsų gyvenimas yra smarkiai pasikeitęs ir tapome tarytum robotai. Tai kas anksčiau buvo natūralu – vaikščiojimas, bėgimas – tai darome dabar gerokai rečiau. Tai kenkia sveikatai, aplinkai, todėl turime susimąstyti ir keisti įpročius“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Sergejus Slyva, kviesdamas prisijungti prie tvaraus judėjimo savaitės.

Lietuvos futbolo federacija skatina visas futbolo organizacijas ir savanorius prisijungti prie aplinkosaugos ir ekologinių iniciatyvų, siekiant užtikrinti tvarią ir ilgalaikę veiklą, kuria būtų daroma kuo mažesnė žala aplinkai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS