Neįgaliesiems

Statistiškai geriausias 15-ajame ture buvo „Riterių“ atstovas

Į Lietuvos futbolo A lygos 15-ojo turo simbolinę rinktinę prasibrovė penkių komandų žaidėjai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Kauniečiai praėjusią savaitę džiaugėsi devintąja pergale, o prie to prisidėjo puikias rungtynes sužaidęs vartininkas. D. Mikelionis išlaikė vartus „sausus“, apsigynė nuo 9 varžovų smūgių į vartų plotą bei surinko 282 „InStat“ naudingumo balus. Tai – 2–3 geriausias turo rezultatas.

Jevgenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“): Tik prieš rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ pristatytas ukrainietis buvo mestas į kovą bei savo pasirodymu nenuvylė. „Sūduvos“ debiutantas puikiai nuslopino pavojingus oponentų krašto saugus ir buvo pastebimas atakuojant – atliko net 6 tikslius perdavimus į baudos aikštelę.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Dar vienas mačas, kurio nugalėtoją nulėmė būtent šis legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos. S. Kerla dviem taikliais smūgiais galva nukalė itin svarbią „Sūduvai“ pergalę ir sugrąžino Lietuvos čempionus į turnyro lentelės viršūnę. Iš viso vidurio gynėjo sąskaitoje šiame sezone – 4 įvarčiai.

Deividas Padaigis (Gargždų „Banga“): Gargždiškiai praleido nebūdingai daug – net 3 įvarčius, tačiau dviejuose epizoduose sėkmingiau privalėjo sužaisti vartininkas, o sykį D. Padaigis nesėkmingai lopė komandos draugo paliktą spragą. Visgi įspūdingas tolimas smūgis mačo pabaigoje neleido „Panevėžiui“ priartėti ir išlaikė „Bangą“ geroje situacijoje kovojant dėl 4-osios pozicijos.

Rafaelis Floro („Panevėžys“): Pastaruoju metu šis futbolininkas iš Portugalijos yra išsikovojęs tvirtą vietą starto sudėtyje bei žaidžią gerą atkarpą A lygoje. Iki to, kad taptų didvyriu Gargžduose, R. Floro trūko išties nedaug – tiesa, jo pelnytas pirmasis sezono įvartis pretenduoja į gražiausių rato epizodų rinkinį.

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“): Sėkmingai pastaruoju metu rungtyniauja ir „Kauno Žalgirio“ atstovas D. Šešplaukis. Iš Pakruojo kilęs futbolininkas antrame mače iš eilės atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas bei išsiskyrė 246 „InStat“ naudingumo balais.

Povilas Leimonas (Marijampolės „Sūduva“): „Žalgiris“ Marijampolėje dažniausiai atsimušdavo į gynybinį čempionų bastioną – puikiai su savo užduotimis susitvarkė P. Leimonas. Marijampolietis ne tik atliko rezultatyvų perdavimą laimėdamas oro dvikovą, bet ir išsiskyrė 11 laimėtų dvikovų iš 18 (61 proc.). Su D. Mikelioniu P. Leimonas pasidalino 2–3 pozicijomis tarp statistiškai geriausių turo žaidėjų.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Į A lygos turo rinktinę kretingiškis buvo išrinktas net aštuntą kartą ir tai yra geriausias rezultatas tarp visų šio sezono čempionato žaidėjų. „Kauno Žalgirio“ kapitonas akistatoje su Vilniaus „Riteriais“ pelnė pergalingą įvartį, kuris buvo net septintasis šių metų A lygoje.

Shogo Yoshikawa (Gargždų „Banga“): Pagaliau savo šio sezono įvarčių sąskaitą atidarė ir dažname mače itin aktyviai žaidžiantis japonas. Sh. Yoshikawa išvedė savo komandą į priekį, buvo ryškiai pastebimas atakose bei dvikovą baigė su 258 „InStat“ naudingumo balais.

Angelis Lezama (Vilniaus „Riteriai“): Nepaisant pralaimėjimo, „Riteriai“ sužaidė išties neblogą mačą, o prie to labiausiai prisidėjo puikus A. Lezamos pasirodymas. Venesuelietis atliko net 8 smūgius, iš kurių 4 skriejo į vartų plotą, bei išpildė net 9 sėkmingus driblingus iš 10. „Riterių“ atakuojantis saugas savo kraityje turi 283 „InStat“ naudingumo balus ir tai yra geriausias rezultatas 15-ajame ture.

Jorge Eliasas („Panevėžys“): Aukštaitijos klubo legionierius iš Brazilijos vėl buvo solidus. J. Eliasas ne kartą pavojingai grasino „Bangos“ vartams, versdamas plušėti tiek vartininką, tiek gynėjus. „Panevėžio“ puolėjas antrame kėlinyje pelnė įvartį ir atliko perdavimus (26/27) įspūdingu 96 proc. taiklumu.

Alyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS