Neįgaliesiems

„Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurę iškovojo „Dembava“

Šį šeštadienį Kaune vykusiame „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurės turnyre triumfavo visas keturias pergales iškovoję Panevėžio rajono „Dembavos“ futbolininkai.

Jie finale nugalėjo vicečempione tapusią sostinės „Turbotransfers“ ekipą.

„Labai svarbus turnyras pradedant 2022 metų sezoną. Turėjau progą išvysti rinktinės kandidatus, jie turėjo progą pademonstruoti, ko yra verti. Tuo vaizdu, kurį pamačiau, tikrai džiaugiuosi“, – sakė nugalėtojų ekipai atstovavęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Turnyre iš viso dalyvavo šešios komandos. A grupėje abejas rungtynes laimėjo ir pirmu numeriu į pusfinalį pateko daugkartiniai šalies čempionai Vilniaus IGOL futbolininkai. Antroje pozicijoje liko Mažeikių  „Olimpo SC“ atstovai, kurie lemiamą kovą dėl kelialapio į pusfinalį 3:2 laimėjo prieš Prienų KKSC komandą.

B grupės nugalėtojais tapo „Dembavos“ atstovai, kurie iš pradžių įveikė Ukmergės „Šiandien plotą“, o po to – būsimą finalo dalyvę – „Turbotransfers“ ekipą.

Trečiąsias vietas grupėse užėmusios ekipos susikovė dėl penktos pozicijos. Pergalę 3:2 tarp „Šiandien ploto“ ir Prienų KKSC iškovojo ukmergiškiai.

Savo pusfinalius laimėjusios „Turbotransfers“ ir „Dembavos“ ekipos prasibrovė į finalą, o pralaimėję IGOL ir „Olimpo SC“ futbolininkai santykius aiškinosi dėl trečios vietos.

Mažajame finale IGOL laimėjo 3:2, o finale „Dembava – 6:3. Nugalėtojų ekipos atstovas  Oliveris Romrigas buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju. Pralaimėjusių gretose visus tris įvarčius sumušęs (o turnyre – septynis) Paulius Giedraitis tapo rezultatyviausiu žaidėju, o bronziniu prizininku tapęs Marius Šalkauskas – geriausiu turnyro vartininku.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS