Neįgaliesiems

Stiklita paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Dembava“

Šį šeštadienį Palangoje vykusį Stiklita paplūdimio futbolo taurės turnyrą laimėjo Panevėžio „Dembavos“ komanda.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Sahibo Mammadovo vedama „Dembava“ ketvirtfinalyje 4:1 nugalėjo Ukmergės „Šiandien plotą“, pusfinalyje – 3:1 Vilniaus „Audrą“, o finale – 2:0 Vilniaus „Rings“ futbolininkus. Pats S.Mammadovas tapo rezultatyviausiu žaidėju, be to jam įteiktas naudingiausio futbolininko titulas. Geriausiu vartininku pripažintas „Rings“ atstovas Marius Šalkauskas.

Septynių komandų turnyras startavo ketvirtfinalio susitikimais. Šio etapo pralaimėtojai susikovė dėl mažosios taurės, kuri atiteko Kauno „Aleksotui“. Praėjusių metų taurės savininkai šiemet buvo priversti rungtyniauti be savo lyderių, o tai kovoje dėl vietos ketverte lėmė nesėkmę 1:4 prieš „Rings“.

Pirmajame pusfinalyje susikovė „Dembava“ ir „Audra“. Lygiose rungtynėse pirmojo įvarčio teko laukti iki paskutinės pirmojo kėlinio sekundės. Tuomet pasižymėjo Mantas Makutunovičius. Po pertraukos „Audra“ stengėsi žaisti aštriau prie varžovų vartų, tačiau itin drausmingai sužaidusi „Dembava“ išsaugojo teigiamą rezultatą, o susitikimo pabaigoje skirtumą netgi padidino.

Antrajame pusfinalyje intrigos buvo gerokai mažiau. „Rings“ komanda net 6:0 sutriuškino Vilniaus „Raiką“. Šioje dvikovoje nugalėtojas buvo aiškus dar iki pertraukos, nes komandas po pirmojo kėlinio skyrė net penkių įvarčių skirtumas. Šioje dvikovoje po du kartus pasižymėjo Valentinas Golubovskis ir vartininkas M.Šalkauskas.

Finalą tarp „Rings“ ir „Dembavos“ aštriau pradėjo vilniečiai. Vis tik, kantrybę pademonstravę „Dembavos“ futbolininkai ne tik nepraleido įvarčio, tačiau ir sulaukė varžovų klaidos. Už žaidimą ranka į „Rings“ vartus buvo skirtas baudos smūgis, kurį užtikrintai realizavo S.Mammadovas.

Tas pats S.Mammadovas baudos smūgiu antrajame kėlinyje padvigubino skirtumą, o tai „Dembavai“ garantavo pirmąjį titulą per šio klubo neilgą istoriją.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS