Neįgaliesiems

„Stiklita” paplūdimio taurės varžybose – „Inkaro” triumfas

Šeštadienį Vilniaus „Smėlio“ arenoje vyko „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybos. Šešių komandų turnyrą, kurį papuošė ir didelę patirtį tarptautinėje arenoje sukaupusių žaidėjų pasirodymai, laimėjo Kauno „Inkaro“ komanda.

Varžybose dalyvavo Vilniaus „Rings “, Mažeikių „Olimpo“ sporto centro, Prienų KKSC, Vilniaus „Audros“, Panevėžio „Baltijos“ ir „Inkaro“ ekipos. Iš pradžių jos buvo suskirstytos į dvi grupes po tris komandas. Dvi geriausios grupių komandos pateko į pusfinalį, o vėliau buvo žaidžiama dėl trečios ir pirmos vietos.

Praėjusiais metais turnyre triumfavusios Vilniaus „Rings“ ekipos neišgelbėjo įspūdingi ir jau vizitine kortele tapusių Ramūno Radavičiaus įvarčiais per save – komanda pusfinalyje po atkaklios kovos 6:7 nusileido kitai sostinės ekipai „Audra“.

Kitame pusfinalyje „Inkaro“ klubas net 16:1 sutriuškino „Olimpo“ ekipą. Viso turnyro metu kauniečius į priekį vedė galingas pastiprinimas – buvę Azerbaidžano (Sabihas Mammadovas), Vokietijos (Oliveris Romrigas) ir Ispanijos (Pablo Gonzalezas) rinktinių žaidėjai.

Finalo dvikovoje „inkariečiams“ rimtą iššūkį metė „Audros“ futbolininkai. Jie privertė oponentus juos vytis ir rezultatas dar antrajame kėlinyje buvo lygus, tačiau vėliau laikinosios sostinės klubas įrodė savo pranašumą ir triumfavo 11:5.

Rungtynėse dėl trečios vietos „Rings“ 8:2 sutriuškino „Olimpo“ komandą.

Turnyro prizininkams atiteko „Stiklitos“ ir „Hummel“ įsteigti apdovanojimai. Naudingiausio turnyro žaidėjo prizas įteiktas P. Gonzalezui.

Varžyboms papildomo ir pozityvaus atspalvio suteikė draugiškos moterų komandų „JL Stars“ ir MFA „Žalgirio“ rungtynės. Po kovos iki paskutinių minučių „Žalgirietės“ triumfavo rezultatu 3:2.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS