Neįgaliesiems

Stiprinama jungtis tarp pradinių mokyklų ir futbolo organizacijų

Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia futbolo klubus ir mokyklas prisijungti prie „Pradinukų lygos“ projekto, siekiant paskatinti aktyvų pradinių klasių moksleivių laisvalaikio praleidimą su futbolu.

MaFA organizuos „Pradinukų lygos“ žaidynes, kurios LFF iniciatyva pirmąkart buvo surengtos 2017 metais. Futbolo organizacijoms šią savaitę buvo išsiųsta apklausa, kuria siekiama surinkti duomenis, kurios iš jų nori įsitraukti į atsinaujinusį projektą, bei jau gauti pirmieji teigiami atsakymai.

„Šį projektą matome kaip gerą galimybę futbolo klubams, mokykloms, akademijos stiprinti ir plėsti savo bendruomenės ryšius, iš arti susipažinti su pradinių klasių moksleiviais, sudominti juos, o vėliau – ir pasiūlyti išbandyti futbolo treniruotes. Todėl siūlome, kad „Pradinukų lygos“ dalimi taptų ir futbolo klubų, mokyklų, ar akademijų rengiami pažintiniai užsiėmimai pradinių klasių moksleiviams“,  – teigė MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

Rudenį startuos mokyklų registracija į „Pradinukų lygą“, o žaidynes ketinama surengti 2021 m. vasario– gegužės mėnesiais.

MaFA planuoja pateikti edukacinę medžiagą ir koordinuoti projektą su mokyklomis, o futbolo klubo ar akademijos atstovų bus prašoma bendrojo lavinimo mokyklose pradinukams surengti 6 pažintinius užsiėmimus. Šie užsiėmimai taptų „Pradinukų lygos“ projekto įžanga, kuriuos numatoma vykdyti 2020 m. lapkričio – 2021 m. sausio mėnesiais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS