Neįgaliesiems

Strateginės grupės dėmesys – vaikų ir jaunių futbolui

Per septintą ir aštuntą posėdį Futbolo forumo inicijuota strateginė darbo grupė aptarė gautus pasiūlymus bei ruošiamo dokumento struktūrą ir susipažino su vaikų ir jaunių futbolo problematika.

Archyvo nuotr.

Lapkričio 3 d. vykusiame posėdyje grupės dalyviai apsikeitė nuomonėmis dėl futbolo strategijos klausimų, aptarė ruošiamo dokumento galimą struktūrą, sugrupavo Futbolo forumo metu pateiktus pasiūlymus į atskiras kategorijas, teigiamai įvertino jų galimą naudą ir aktualumą grupės metu vykstančioms diskusijoms.

Lapkričio 9 d. posėdyje pagrindine tema buvo vaikų ir jaunių futbolas. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) pristatė savo struktūros elementus, supažindino su vykstančia reorganizacija. Kaip opios problemos įvardintos trenerių kvalifikacijos gerinimas, pasiūlymų stygius dėl varžybų nuostatų pakeitimų.

Šioje srityje planuojamos įvairios reformos ir naujovės, tokios kaip futbolo ugdymo įstaigų akreditavimas, kompensacijų mechanizmo pasikeitimai, dėmesys pradinukų futbolui, komunikacijos stiprinimas, talentų atrankos stovyklos, futbolo koordinatoriai regionuose, sportinės kultūros ir etikos skatinimas.

Kitame posėdyje lapkričio 17 d. planuojama aptarti LFF narystės statuso klausimą. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS