Neįgaliesiems

Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto merginos

Šešios komandos sausio 26 dieną susirungė turnyre, skirtame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) 20-mečiui paminėti.

Dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, vėliau stipriausios komandos paaiškėjo žaidžiant pusfinalius ir finalus.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos merginos, kurios 3:1 nugalėjo Lietuvos sporto universiteto futbolininkes bei 1:0 įrodė pranašumą prieš Vilniaus Ozo gimnaziją. Kadangi trečiasis grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1, tai reiškė, kad kelialapį į pusfinalį iškovojo Ozo gimnazijos atstovės.

B grupėje Šiaulių universiteto merginos varžovėms nepaliko šansų. Iš pradžių 6:1 nugalėjusios LCC Tarptautinį universitetą, šiaulietės antroje dvikovoje 6:0 įveikė ir Vilniaus universiteto merginas. Tiesa, vilnietės liko antros, grupės rungtynėse 2:0 įrodžiusios pranašumą prieš Tarptautinio universiteto komandą.

Pusfinaliuose triumfavo abi saulės miesto komandos. Universiteto merginos 1:0 įrodė pranašumą prieš Ozo gimnaziją, o Šiaulių sporto gimnazija 4:0 sutriuškino Vilniaus universiteto merginas.

Kovoje dėl vietų pergalę prieš tarptautinį universitetą iškovojo Lietuvos sporto universiteto studentės bei iškovojo penktąją poziciją. Mažajame finale Ozo gimnazija 4:2 nugalėjo VU, o ŠU komanda 3:1 buvo geresnė už Šiaulių sporto gimnaziją.

lsfl.lt informacija

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS