Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto merginos

Šešios komandos sausio 26 dieną susirungė turnyre, skirtame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) 20-mečiui paminėti.

Dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, vėliau stipriausios komandos paaiškėjo žaidžiant pusfinalius ir finalus.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos merginos, kurios 3:1 nugalėjo Lietuvos sporto universiteto futbolininkes bei 1:0 įrodė pranašumą prieš Vilniaus Ozo gimnaziją. Kadangi trečiasis grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1, tai reiškė, kad kelialapį į pusfinalį iškovojo Ozo gimnazijos atstovės.

B grupėje Šiaulių universiteto merginos varžovėms nepaliko šansų. Iš pradžių 6:1 nugalėjusios LCC Tarptautinį universitetą, šiaulietės antroje dvikovoje 6:0 įveikė ir Vilniaus universiteto merginas. Tiesa, vilnietės liko antros, grupės rungtynėse 2:0 įrodžiusios pranašumą prieš Tarptautinio universiteto komandą.

Pusfinaliuose triumfavo abi saulės miesto komandos. Universiteto merginos 1:0 įrodė pranašumą prieš Ozo gimnaziją, o Šiaulių sporto gimnazija 4:0 sutriuškino Vilniaus universiteto merginas.

Kovoje dėl vietų pergalę prieš tarptautinį universitetą iškovojo Lietuvos sporto universiteto studentės bei iškovojo penktąją poziciją. Mažajame finale Ozo gimnazija 4:2 nugalėjo VU, o ŠU komanda 3:1 buvo geresnė už Šiaulių sporto gimnaziją.