Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Iš pradžių Kauno technologijos universiteto rinktinė susitikimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu baigė lygiosiomis 1:1, o dar po dienos Lietuvos sporto universiteto komanda 4:2 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę.

Rungtynės KTU stadione startavo pajėgesnėmis aikštės šeimininkų atakomis, tačiau pirmieji įvartį pelnė vilniečiai. Po kampinio prie artimojo virpsto buvo numestas kamuolys, o kojų mūšyje greitesnis buvo Benas Lučiūnas.

Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą atsitiko nelaimė. Ant galvos kritęs Vilmantas Bingelis trumpam neteko sąmonės ir netrukus buvo išvežtas į ligoninę. Po kurio laiko futbolininkas buvo paleistas namo.

Antrajame kėlinyje VGTU perėmė iniciatyvą, tačiau tuomet po standartinės situacijos įvartį pelnė aikštės šeimininkai. Po perdavimo į baudos aikštelę pasižymėjo Genaras Samsonikas.

„Kovingos lygiosios. Dviejų lygių komandų dėsningas rezultatas“, – reziumavo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Kitose rungtynėse LSU, nepaisant pirmojo įmušto įvarčio, vėliau buvo priversti vytis varžovus. Tomas Rakašius 8 minutę pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau VDU rinktinės futbolininkų tai nesuglumino. Pastarieji netgi perėmė iniciatyvą ir kėliniui artėjant į pabaigą gavo teisę mušti vienuolikos metrų baudinį. Martyno Turskio smūgis buvo tikslus ir rezultatas tapo 1:1.

Kol bandė suvokti kas įvyko, LSU futbolininkai praleido antrąjį įvartį.

„Ant bangos jie sužaidė gerą atkarpą. Iš tikro, varžovai turėjo ir daugiau šansų. Jei jiems būtų pavykę padidinti persvarą iki 3:1, tada atlošti deficitą būtų labai sudėtinga“, – sakė treneris Tomas Miliauskas.

Po pertraukos LSU perėmė iniciatyvą į savo rankas ir buvo tik laiko klausimas, kada bus pelnytas išlyginamasis įvartis. 70 minutę pasižymėjo Mykolas Golekas. Dar po šešių minučių jis įformino dublį, o per pridėtą laiką Karolis Skamarakas dar realizavo ir 11 metrų baudinį.

„Kai išlyginome rezultatą, jautėsi, kad įmušime dar. Reziumuojant rungtynes, jos buvo klampios, sudėtingos su laiminga pabaiga. Mums sezonas baigtas, varžovams – ne. Prizinėje vietoje norėtųsi išsilaikyti“, – sakė T.Miliauskas.

LSU su 15 taškų vienu lenkia VGTU rinktinę (liko trejos rungtynės) ir penkiais taškais – KTU futbolininkus (liko dvejos rungtynės). Čempionate tvirtai pirmauja Vilniaus universitetas.