Neįgaliesiems

Studentų turnyre – klaipėdiečių triumfas

Lietuvos studentų futbolo lygos surengtame 7×7 Povilo Grigonio taurei laimėti turnyre triumfavo Klaipėdos universiteto studentai. Šešių komandų turnyre klaipėdiečiai aplenkė KTU, VDU, VU, VGTU ir LSU rinktines.

„Jaučiasi, kad buvo pertrauka. Treniruotumo trūksta, tačiau visi akivaizdžiai futbolo išsiilgę. Vien dėl šios priežasties, sakyčiau, kad turnyras buvo reikalingas ir džiugu, kad viskas pavyko tikrai neblogai“, – sakė lygos prezidentas Rimantas Turskis.

Šešios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Pagal turnyro reglamentą į finalą pateko tik pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos. Tokiu būdu dėl titulo varžėsi Klaipėdos universiteto ir Kauno technologijos universiteto studentai. Klaipėdiečiai triumfavo 3:1, o šios ekipos žaidėas Edgaras Drąsutis buvo pripažintas rezultatyviausiu turnyro futbolininku.

Kovoje dėl trečios vietos VDU 1:0 įveikė VU rinktinę, o VGTU 3:1 įrodė pranašumą prieš LSU bei tenkinosi penktąja vieta.

Apdovanojimų ceremonijos metu LSFL kartu su LFF generaliniu sekretoriumi Edgaru Stankevičiumi bei LFF Vykdomojo komiteto nariu Vidmantu Butkevičiumi apdovanojo garbingą 85 metų jubiliejų šventusį buvusį ilgametį lygos prezidentą Povilą Grigonį (būtent jo garbei ir pavadintas turnyras).

Po šio įvadinio turnyro lyga jau ketvirtadienį nuotoliniu būdu rinksis į posėdį tam, kad aptartų galimybes atnaujinti ir didžiojo futbolo sezoną. Pastarasis dėl COVID-19 pandemijos nuo praėjusių metų spalio buvo sustabdytas.

„Pirminis planas yra startuoti gegužės 17 dieną. Jei valdyba pritars tokiam pasiūlymui, tai po labai ilgos pertraukos sugrįšime. Mano asmenine nuomone, to reikia visiems“, – apie netolimą ateitį sakė R.Turskis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS