Neįgaliesiems

„Stumbro“ ir „Žalgirio“ žaidėjai nusiteikę laimėti LFF taurę

Vis labiau artėjant sekmadienio LFF taurės finalui tarp Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandų, abiejų klubų futbolininkai tikina, jog tokio mačo svarba juos dar labiau motyvuoja.

fkzalgiris.lt nuotr.

Čempionų titulą ginsiančių „žalgiriečių“ gynėjas Linas Klimavičius prieš dvikovą teigė, jog komanda neturės teisės klysti: „Finalas yra puiki galimybė įsirašyti į istoriją, laimėti taurę. Kiekvieną taurę ir pergalės akimirkas prisimeni. Klaidos kaina finale yra didesnė, bet tai suteikia daugiau įdomumo. Patiems žiūrovams įdomiau stebėti rungtynes, kai žaidėjai yra labiau susikaupę. Kiekviena klaida įtakos galutinį rezultatą“.

Tuo tarpu „Stumbro“ gynėjas Tomas Snapkauskas kalbėjo, jog pirmajame klubo istorijoje finale jie stengsis palikti gilią žymę.

„Tokios rungtynės reiškia daug, nes laimėjus taurę, turėtume galimybę žaisti UEFA Europos lygos atrankinėse varžybose ir tai būtų didelis pasiekimas. Labiausiai įsiminęs finalas buvo 2012–2013 metais, kai atstovavau „Šiauliams“ po vienuolikos metrų baudinių pralaimėjome Vilniaus „Žalgiriui“. Stengsimės viską daryti, kad finalas būtų gražus ir nenuviltume savo gerbėjų“, – sakė T. Snapkauskas.

Gynėjo komandos draugas – vartininkas Rodrigo Josviaki​ – taip pat nekantrauja sulaukti dvikovos: „Tai mums labai svarbu. Aš atvykau čia turėdamas tikslą – žaisti dėl titulų ir juos laimėti. Mes galime sukurti naują „Stumbro“ istoriją, todėl šiai komandai mačas labai svarbus. Aš žaidžiau trijose komandose ir  finalų turėjau. Titulų nebūna per daug, turime laimėti šį mačą“.

Brazilo oponentas kitoje barikadų pusėje, Armantas Vitkauskas, turi nemažą patirtį žaidžiant finaluose, bei tikisi pratęsti aštuonių laimėtų finalų seriją: „Finalas yra finalas – rungtynės dėl trofėjaus. Kiekvienam žaidėjui tai yra svarbi diena, svarbios rungtynės laimėti titulą. Tai bus jau aštuntas finalas man ir visus juos prisimenu, visi jie baigėsi pergalėmis. Tikiuosi šią seriją pratęsti ir sekmadienį. Turime gerai pasiruošti, nes laukia įtempta kova“.

LFF taurės finalas Panevėžio Aukštaitijos stadione – jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 dieną, 16 valandą. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt”.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS