Nuo rungtynių pradžios kamuolį daugiau kontroliavo šeimininkai, tačiau pavojaus sukurti prie „Sūduvos“ jiems ilgai nesisekė.

11 minutės marijampoliečiai sugebėjo neleisti „Ferencvaros“ ramiai pradėti atakos, o kamuolį perėmęs Ovidijus Verbickas stipriu smūgiu pasiuntė jį vartus.

Deja, sau palankaus rezultato nepavyko išsaugoti iki pertraukos. Po pozicinių klaidų ginantis vengrai 36 min. uždirbo ir realizavo baudinį, o jau per teisėjo pridėtą minutę įmušė antrą įvartį.

Po pertraukos „Sūduvos“ žaidimą pagyvino aikštėje pasirodęs Paulius Golubickas, o keletą kartų pavojingas atakas surengę Lietuvos čempionai savo pasiekė 63 min. – po Andro Švrljugos perdavimo rezultatą smūgiu vienu lietimu išlygino Mihretas Topčagičius.

Tačiau sau palankaus rezultato ilgiau išsaugoti ir vėl nepavyko. Jau 67 min. smūgiu į tolimą kampą iš už baudos aikštelės ribų Tokmacas Nguenas sugrąžino pranašumą „Ferencvaros“.

Per likusį laiką „Sūduvai“ įmušti trečią kartą nepavyko, o varžovai per teisėjo pridėtą laiką vėl pelnė teisę mušti baudinį ir padėjo tašką rungtynėse.