Neįgaliesiems

Su jaunųjų žalgiriečių pagalba ištraukti LVJFA taurės turnyro burtai

LVJFA taurės turnyro organizatoriai su jaunųjų žalgiriečių Tado ir Dovydo pagalba ištraukė šio turnyro, kurio kovos vyks spalio 13–14 d. sostinės LFF stadione, ketvirtfinalių poras.

Šie vyrukai, traukdami U13 amžiaus grupės komandų turnyro burtus Senvagės gimnazijoje, buvo ne itin gailestingi savo atstovaujamos akademijos „Žalgiriečio-2“ komandos nariams – į porą šiai komandai Tado ranka parinko „Žalgiriečio-1“ komandą, vieną iš 2005 m. grupės LVJFA čempionato lyderių. Tad žaliai baltų ketvirtfinalyje laukia savotiška „brolžudiška“ kova.

Burtais, ko gero, labiausiai galėtų džiaugtis sostinės FM „Audra“ ir FK „Granitas“ atstovai – šios dvi Rytų B divizione žaidžiančios komandos tarpusavyje išsiaiškins, kuri jų žais turnyro pusfinalyje.

Likusias dvi ketvirtfinalio poras sudarys Baltijos FA ir Vilniaus FM-3 bei FM „Ateitis“ ir Ukmergės SC komandos.

Traukiant 2006 m. gimimo vaikų turnyro burtus, Tadas ir Dovydas abiejų FA „Žalgirietis“ komandų į vieną porą jau nesuvedė – pirmajai FA „Žalgiriečio“ komandai ketvirtfinalyje teks rungtyniauti  su turnyro svečiais iš Kauno SM „Tauru“, o antrajai – su FM „Audros“ jaunaisiais futbolininkais.

Tikra „mirtininkų“ ketvirtfinalio pora galima vadinti sostinės TFA „Milanas“ ir Baltijos FA komandų porą. Ne mažiau intriguojanti turėtų būti ir FM „Ateities“ bei FM „Žaibo“ komandų akistata.

Turnyro organizatoriai linki sėkmės visiems LVJFA taurės turnyro dalyviams, nepaisant koks varžovas jų belauktų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS