Neįgaliesiems

Su jubiliejumi pasveikino R. Turskį

Liepos 3-iąją 60 metų jubiliejų paminėjęs vienas geriausių istorijoje Lietuvos gynėjų Rimantas Turskis antradienį buvo pagerbtas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje.

Jubiliatą pasveikino LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, l.e.p. LFF prezidentas Vidmantas Butkevičius bei Vykdomojo komiteto nariai Arūnas Pukelis, Artūras Krukis ir Žydrūnas Buzas, kurie įteikė buvusiam gynėjui 60 numeriu pažymėtus marškinėlius su jo pavarde.

R. Turskis gimė 1957 metų liepos 3 d. Telšių rajone ir nuo ankstyvų dienų demonstravo savo talentą futbole. Futbolininkas nuo 1977 metų (su pertrauka, per kurią buvo Maskvos „Spartak“ narys) žaidė Lietuvą Sovietų sąjungoje reprezentavusiame Vilniaus „Žalgirio“ klube ir iš viso už komandą sužaidė 186 rungtynes. „Žaliai baltų“ kapitonas demonstravo solidų ir pasiaukojantį žaidimą, už kurį yra prisimenamas iki dabar.

Pabaigęs sportininko karjerą, R. Turskis nuo futbolo nepagėgo ir nuo 2001 metų dirba lektoriumi Vilniaus universiteto (VU) Sveikatos ir sporto centre bei sėkmingai treniruoja VU futbolo rinktinę, kuri pastaraisiais metais dominuoja Lietuvos studentų čempionate ir šiais metais apgynė čempionų titulą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS