Neįgaliesiems

Su Lietuvos futsal teisėjais žiniomis dalinosi specialistas iš Belgijos

Lietuvos futsal teisėjams bei treneriams buvo surengta speciali paskaita, kurios metu buvo pristatyti naujausi šio sporto taisyklių pokyčiai bei tendencijos.

Seminare dalyvavo Lietuvos salės futbolo teisėjai ir treneriai, o jį dalyviams vedė specialistas iš Belgijos Perry Gautieras.

Kaip sakė Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) sekretorius Šarūnas Tamulynas, tokie kursai yra naudingi šalies salės futbolo bendruomenei, ypatingai – po neseniai mūsų šalyje pasibaigusio pasaulio čempionato.

„Puiki galimybė Lietuvoje po pasaulio čempionato organizuoti kursus, kurie yra skirti salės futbolo teisėjams. Norime padėkoti Lietuvos futbolo federacijai už tai, kad padėjo mums suorganizuoti šiuos kursus, nemanau, kad be jų pagalbos mums tai būtų pavykę.

Kursų metu teisėjai išgirdo pačią naujausią informaciją kalbant apie taisyklių traktavimą, interpretacijas. Taip pat turėjome susitikimą su vyrų ir moterų nacionalinių rinktinių treneriais, buvo rasti tam tikri bendradarbiavimo ryšiai. Visų mūsų tikslas – dar kokybiškesnis salės futbolo vystymas tiek žaidėjų, tiek ir teisėjų teisėjavimo prasme“, – kalbėjo Š. Tamulynas.

Seminaro lektorius P. Gautieras taip pat išskyrė esminius savo vizito Lietuvoje akcentus.

„Šio kurso tikslas buvo padėti tobulinti salės futbolo teisėjavimą Lietuvoje, ypač dabar, po įvykusio pasaulio čempionato, padedant teisėjams tobulėti teoriniais ir praktiniais užsiėmimais.

Šiemet žaidimo taisyklėse kai kas pasikeitė, tad yra svarbu sukurti vienodumą taikant žaidimo taisykles“, – sakė specialistas iš Belgijos.

Seminare dalyvavo ne tik šalies futsal teisėjai, bet ir treneriai. Vienas tokių – naujasis Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris Dentinho.

„Tai yra labai svarbus susitikimas, nes tai pradeda užmegzti glaudesnius santykius. Aš džiaugiuosi ir esu dėkingas galėdamas pasidalinti mintimis bei padėti tobulinti Lietuvos salės futbolą. Manau, kad tokie renginiai turėtų vykti ir dažniau“, – mintimis dalinosi brazilas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS