Neįgaliesiems

Su naujomis viltimis į Šiaulius sugrįžusi M. Gibson tikisi kitokio sezono

„Pabandom iš naujo” – su tokiu kredo į Lietuvos čempionių gretas sugrįžo praėjusią vasarą sunkią kairės kojos kelio kryžminių raiščių traumą patyrusi amerikietė Madison Gibson.

24-ąjį gimtadienį šį mėnesį švęsianti kairiakojė krašto saugė kontraktą su Šiaulių „Gintra” pratęsė dar rugpjūčio mėnesį. Buvo žinoma, kad žaidėjos po operacijos lauks ilgas reabilitacijos laikotarpis, o prieš 2021 metų sezoną ji sugrįš į geltonai juodų sudėtį.

M. Gibson į komandos gretas pirmą sykį atvyko 2020 metų kovo mėnesį ir netruko įsitvirtinti bei tapti viena ekipos lyderių. Vis dėlto vasaros viduryje patirta trauma sustabdė jos sezoną bei tikslą debiutuoti UEFA Čempionių lygoje nukėlė mažiausiai metams.

Į Saulės miestą sugrįžusi futbolininkė spindi pozityvumu ir tiki, kad šį sezoną komandos žygis Europoje tęsis ilgiau, o kitos aplinkybės jai nesutrukdys įgyvendinti vieną iš svajonių – žaisti UEFA Čempionių lygoje.

– Į komandą sugrįžai išsigydžiusi sudėtingą traumą ir po ilgo reabilitacijos laikotarpio. Kaip jautiesi dabar?

– Galiu tik pasidžiaugti, kad reabilitacijos laikotarpis praėjo labai sklandžiai. Pasinaudodama proga noriu padėkoti visiems, kurie prie to prisidėjo. Dabar mano kelias jau sutvirtėjęs, jaučiuosi pasirengusi ir fiziškai ir psichologiškai. Nekantrauju pradėti ruoštis naujam sezonui ir po truputį gerinti savo sportinę formą. Žinau, kad tai gali užtrukti, tačiau tam esu pasiruošusi sunkiai dirbti.

– Buvai priversta praėjusį sezoną komandos pasirodymą Čempionių lygoje stebėti iš šalies. Sunku buvo matyti kuomet komandai nesiseka, bet padėti niekuo negali?

– Stebėti įvykius kai komanda pralaimi yra labai sunku. Supranti, kad šiandien savo komandos draugėms gali padėti nebent morališkai, paraginti nenusiminti, nenuleisti galvų. Daug laiko išgyvenau viduje dėl patirtos traumos, ji atrodė taip ne laiku. Visuomet nevertini tos akimirkos kol esi sveikas, gali šimtu procentų atiduoti save aikštėje, o kai ateina tokios sunkios akimirkos klausi savęs ką padarei ne taip. Po kurio laiko tenka susitaikyti, kad traumos yra sporto dalis ir sportininkams tenka tai ištverti.

– Ko tikiesi naujajame sezone?

– Tikiuosi visai kitokio sezono. Asmeniškai labai noriu sugrįžti į tą sportinę formą, kurią buvau įgijusi praėjusio sezono viduryje, prieš pat patiriant traumą. Taip pat labai tikiuosi, kad šiais metais Europoje įgyvendinsime klubo iškeltus tikslus ir galbūt net juos pranoksime. 

– Praėjusio sezono pradžioje Lietuvoje pagarsėjai kaip nebloga pritariančioji dainininkė. Kartu su Alika Keene atlikote gerai žinomų kūrinių vadinamuosius „coverius”. Ar išgirsime naujų?

– Aš oficialiai baigiau dainininkės karjerą. Kritiškai įvertinau savo potencialą šioje srityje. Girdėjau, kad Jessica Ayers planuoja užimti mano vietą.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS