Neįgaliesiems

Su „Playmakers“ centrų atstovais aptarta projekto eiga

Kovo 21 ir 23 dienomis surengti nuotoliniai susirinkimai su UEFA „Playmakers“ projekte dalyvaujančiais centrais – bendrojo lavinimo mokyklomis ir futbolo klubais.

Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Valikonienė susirinkimų metu apžvelgė Lietuvos organizacijų, dalyvaujančių šiame projekte, įgytą patirtį ir iššūkius per pirmąjį užsiėmimų bloką.

„Playmakers“ centrų atstovai pasidalino gerąja praktika ir kaip pavyko surengti užsiėmimų praktines užduotis, įtraukti daugiau mergaičių į užsiėmimus išnaudojus socialinius kanalus bei kaip pavyko pateikti „Playmakers“ programos turinį mergaitėms panaudojus muziką, dainas ir vaizdinę medžiagą.

Susirinkimus užbaigė dalyviams skirtos užduotys grupėse, siekiant išanalizuoti tam tikras situacijas ir jų galimus sprendimus.

Visą kovo mėnesį vyksta projekte dar nedalyvusių mergaičių registracija į „Playmakers“ centrus, o nuo balandžio mėnesio šiuose centruose startuos antrojo bloko užsiėmimai.

Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 metų mergaites, kurios nėra žaidusios futbolo, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Turiningi futbolo užsiėmimai vyksta centruose, kurie įsikūrę bendrojo lavinimo mokyklose ar sporto įstaigose. Per pirmąjį projekto laikotarpį Lietuvoje jame sudalyvavo beveik 700 mergaičių. 

Kviečiame nemokamai užsiregistruoti į „Playmakers“ centrus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS