Neįgaliesiems

Su Ukrainos futbolo asociacijos atstovais aptarti iššūkiai sąžiningam žaidimui

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai šiandien susitiko su kolegomis iš Ukrainos pasidalinti gerąja praktika, siekiant užtikrinti sąžiningą žaidimą futbolo varžybose bei kovoti su manipuliavimu rungtynėmis.

Manipuliavimas, angliškai vadinamas „match-fixing“, yra globali problema, aktuali ne tik futbolui, bet ir visam sportui. Siekiant užtikrinti prevenciją, UEFA įsteigė atskirą „Integrity“ departamentą, kuris padeda visoms šalims-narėms bei skatina tarpvalstybinį bendradarbiavimą.

„Kolegos iš Ukrainos futbolo asociacijos yra sukaupę nemažą patirtį kovojant su grėsmėmis sąžiningam žaidimui, tad pakvietėme juos į oficialų susitikimą. Išgirdome iš svečių vertingos informacijos ir stengsimės, kiek įmanoma, gerąją patirtį pritaikyti pas mus. Noriu padėkoti visiems atvykusiems svečiams, džiaugiuosi, jog turime gerą ryšį su Ukrainos futbolo asociacija, taip pat puikius asmeninius santykius su jos prezidentu Andrijumi Pavelka“, – pažymėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„Vienas iš ilgalaikių LFF prioritetų yra sąžiningo futbolo apsauga ir kova su manipuliavimu futbolo rungtynėmis. Federacija reguliariai bendradarbiauja su Lietuvos policija, UEFA ir FIFA atstovais. Esu patenkintas sustiprėjusiais ryšiais su Ukrainos futbolo asociacija, leidusiais pasikeisti žiniomis „Integrity“ srityje“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

LFF generalinis sekretorius pabrėžė, kad Federacija skatina pranešti informaciją apie galimus, įvykdytus, ketinamus įvykdyti manipuliavimo futbolo rungtynėmis ar korupcijos atvejus pasitikėjimo elektroniniu paštu integrity@lff.lt arba UEFA pranešimo platforma, užtikrinus pranešėjų konfidencialumą ir anonimiškumą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS