Neįgaliesiems

Sudeikiuose startavo penktoji LFF C licencijos kursų grupė

Rugsėjo 14-15 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.) vyko didelio populiarumo sulaukusių LFF C licencijos kursų praktiniai užsiėmimai.

Užsiėmimuose dalyvavo 37 dalyviai: tėvai, pedagogai, esami ir būsimi futbolo treneriai. Dalyviai vykdė teorines ir praktines užduotis. Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose atrado idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisėmė žinių kitais pedagogikos klausimais.

Programoje didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Vienas iš lektorių, Andrius Guginis sakė: „Dalyviai yra aktyvūs, susidomėję, nebijo eksperimentuoti, drąsiai leidžiasi į patirtinį mokymąsi. Tai leidžia permąstyti treniruočių braižą, sukurti naujus žaidimus vaikams bei nuolat tobulėti“.

Antroji praktinių ir teorinių užsiėmimų dalis numatoma lapkričio 23-24 dienomis, bet prieš tai dalyviai turės atlikti antrąją elektroninių kursų dalį su savarankiškais darbais.

„Aktyvų norą dalyvauti organizuojamuose LFF C licencijos kursuose rodo augantis dalyvių skaičius. Ne visiems norintiesiems pavykus užsiregistruoti į penktuosius kursus, nusprendėme organizuoti šiais metais trečius užsiėmimus, o iš viso šeštus kursus – nuo jų egzistavimo pradžios 2017 metais”, –  teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS