Neįgaliesiems

Sudeikiuose žinių įgijo LFF D licencijos kursų dalyviai

Pedagogai ir tėvai yra kviečiami prisijungti prie masinio futbolo mokymų programos, kuri suteikia tikslinių žinių kaip rengti futbolo užsiėmimus vaikams iki 12 metų.

LFF D licencijos kursus Lietuvoje jau išklausė apie 450 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo futbolininkų ir trenerių iki sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų. Pastaroji kursų sesija balandžio 12 dieną įvyko Utenos rajono savivaldybėje, vaizdingame Sudeikių miestelyje.

Sudeikiai nuo 2017 metų yra ypatingas taškas Lietuvos futbolo žemėlapyje, priimantis į masinio futbolo bendruomenę įsitraukiančius entuziastus iš visos šalies.

Šį kartą kursų grupę sudaro 26 studentai, kurie išklausė antrosios mokymų dalies programą, sudarytą iš teorinių ir praktinių užduočių ir žinių.

Organizatoriai džiaugiasi, kad tarp pastarųjų kursų dalyvių yra ir moksleivių, mąstančių apie darbą futbolo srityje.

„Aštuntus metus pradėjome rengti LFF D licenciją ir džiugu matyti vis dar aktyviai besijungiančius žmones, bet tai nėra labai keista – futbolas sparčiai auga ir reikalingas vis didesnis skaičius specialistų, kurie galėtų užsiimti su vaikais bei organizuoti užsiėmimus.

Iš kitos pusės, 450 dalyvių – tai daug skirtingų patirčių ir požiūrių, kas ir mus skatina nestovėti vietoje bei galvoti apie programos naujinimus ar keitimus. Tad tikimės naudotis gerąja patirtimi bei artimiausiu metu įdiegti aktualių naujovių į patį turinį“ – apibendrino Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Ignas Marcinkevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS