Neįgaliesiems

Sudėtį Baltijos taurei pristatę R. Breu: „Tai bus rimtas testas mums“

Lietuvos vyrų rinktinė Baltijos taurės rungtynėse lapkričio 16 dieną Kaune susitiks su Islandijos futbolininkais.

Mačas Kauno Dariaus ir Girėno stadione startuos 19 valandą, bilietus į jį įsigyti galite paspaudę čia.

Rinktinės treneris Reinholdas Breu pristatė futbolininkų sąrašą, su kuriais stos į kovą. Jame nėra kelių žinomų pavardžių, tačiau kiekvienai jų treneris turėjo paaiškinimą.

Džiugas Bartkus laukia šeimos pagausėjimo, tad šį kartą nusprendė laiką skirti šeimai, Benas Šatkus ir Vykintas Slivka žaisti negalės dėl turimų traumų (pastarajam bus reikalinga ir nedidelė operacija), Linas Mėgelaitis po pokalbių su treneriais šį kartą nusprendė likti rungtyniauti klube, mat „Serie C“ pirmenybės rinktinių lango metu nėra stabdomos.

Pirmą kartą į nacionalinę rinktinę pakviesti Gvidas Gineitis, Klaudijus Upstas ir Vilius Armalas, po pertraukėlės grįžo ir Augustinas Klimavičius, Marius Adamonis bei Armandas Kučys.

R. Breu teigimu, pusfinalio etapo rungtynės su Islandija bus geras testas mūsų rinktinei.

„Laukiu rungtynių, norėčiau pradėti nuo pirmų varžovų, tai bus labai įdomios rungtynės, Maža šalis, bet daro labai sėkmingą darbą, labai pozityvus pavyzdys, kaip viskas turėtų būti. Jie yra kantrūs, ramūs, nepaisant to, kaip viskas besiklosto, pastaraisiais metais jie išgyveno šiek tiek pokyčių, tokia mano nuomonę apie jų futbolą.

Matysime, kuriuos žaidėjus jie atsiveš pas mus, tačiau bet kokiu atveju tai bus rimtas testas mums“, – apie būsimą varžovą kalbėjo rinktinės treneris.

Jis taip pat pasidalino mintimis apie rinktinės naujokus bei grįžtančius žaidėjus.

„Šį kartą nusprendžiau suteikti šansą mūsų jauniems žaidėjams Augustinui Klimavičiui, Armandui Kučiui ir Viliui Armalui. Klaudijus Upstas sužaidė gerą sezoną, man patinka jo charakteris, mentalitetas, dabar noriu jį pamatyti tarptautiniame futbole, jis skiriasi nuo A lygos, manau, kad jis nusipelnė savo šanso.

Taip pat pakviečiau jauną talentą Gvidą Gineitį, jis yra didelį potencialą turintis žaidėjas, orientuotas į ateitį. Jis gerai žaidė jaunimo rinktinėse, reguliariai treniruojasi su „Torino“ pagrindine komanda ir manau, kad jis padarys gerą darbą“, – pasakojo strategas.

Jis taip pat teigė, jog šis turnyras gali būti geras žingsnis rinktinės tobulėjime.

„Paskutinė mūsų stovykla buvo nebloga, norime tai pakartoti, dirbome labai gerai ne tik aikštėje, tačiau ir teorijoje, santykių užmezgime. Žinome savo stiprias ir silpnas vietas, būsime gerai pasiruošę pirmoms rungtynėms ir tada matysime.

Man didžiausia užduotis yra pagerinti mūsų žaidimą visose fazėse, kaip darėme prieš Liuksemburgą, turėjome tikrai gerų momentų, turėjome savo idėjas, ne viskas buvo tobula, bet dabar turime dėti mažus žingsnius į priekį, manau, kad tam turime gerą komandą“, – teigė jis.

Pilną trenerio spaudos konferenciją klausyti ir matyti galite paspaudę čia.

Taip pat primename, kad vis daugiau Lietuvos futbolo federacijos turinio galite ieškoti adresu futbolas.tv.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS