Neįgaliesiems

„Sūduva“ efektyviausiai išnaudojo standartines padėtis, „Riteriai“ – prasčiausiai gynėsi

Komandos jau pradėjo ruoštis 2021 metų Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėms, tad kol čempionato kovos dar neprasidėjo, kviečiame susipažinti su įdomesniais statistiniais akcentais iš praėjusio sezono.

Šį kartą – plačiau apie komandinę standartinių padėčių metu pelnytų bei praleistų įvarčių statistiką.

Kaip ir buvo galima tikėtis, daugiausiai sykių praėjusiame sezone standartinių padėčių metu pasižymėjo Marijampolės „Sūduva“, tą padariusi net 12 kartų. Tai sudarė 38 proc. klubo pelnytų įvarčių 2020-ųjų A lygoje.

Toliau pagal šį statistinį komponentą rikiuojasi Vilniaus „Žalgiris“ (9 įvarčiai), „Kauno Žalgiris“ (8 įvarčiai), „Panevėžys“ ir Vilniaus „Riteriai“ (po 7 įvarčius), savo ruožtu, mažiausiai įvarčių tokiu būdu – vos 4 – įmušė Gargždų „Banga“.

„Sūduva“ iš 12 įvarčių net 7 kartus rezultatyviai kamuolį į varžovų vartus nukreipė po pakeltų arba įžaistų kampinių, o „Panevėžys“ tarp visų komandų išsiskyrė sėkmingais tiesioginiais baudos smūgiais, kurių tiksliai išpildė net 3.

Įdomu tai, kad penki A lygos klubai praėjusiame sezone po 3 kartus tiksliai realizavo baudinius. Tik „Banga“ tą padarė vos sykį, kai akistatoje su „Riteriais“ nuo 11 metrų žymos tiksliai mušė Karolis Urbaitis

Daugiausiai bėdų besiginant nuo varžovų standartinių padėčių turėjo „Riteriai“, praleidę net 12 įvarčių, iš kurių net 5 – po pakeltų arba įžaistų kampinių.

„Bangai“ varžovų standartinės padėtys kainavo 10, „Panevėžiui“ – 8, „Sūduvai“ ir „Kauno Žalgiriui“ – po 6, o „Žalgiriui“ – 5 įvarčius.

Gargždų komanda buvo vienintelė praėjusiame sezone, kuriai pavyko nepraleisti įvarčio varžovams atliekant tiesioginius baudos smūgius, tačiau kartu su „Sūduva“ gargždiškiai po 4 sykius buvo priversti traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo po sėkmingai oponentų realizuotų baudinių.

fksuduva.lt nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS