„Sūduva“ įveikė „Panevėžį“

Dar vieną sunkią pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo lyderė Marijampolės „Sūduva“.

Sauliaus Širmelio treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 13-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) patiesė vėl pagirtinai kovojusį, bet ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjusį „Panevėžį“.

Pirmą ir vienintelį sykį svečių gynyba įtrūko 13-ąją minutę – nuo Glebo Kluškino kamuolys labai dėkingai atšoko Thomasui Salamonui, kuris nedelsdamas nepriekaištingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

Legionierius iš Austrijos pirmame kėlinyje turėjo dar dvi puikias progas. Sykį Th. Salamonas nukreipė kamuolį į virpstą, o antrame epizode smūgiavo pro šalį. Pirmam kėliniui artėjant į pabaigą, iš sudėtingos situacijos Josipas Tadičius atakavo efektingai, bet kamuolys atsimušė į skersinį.

„Sūduva“ po pertraukos daugiau negu pusvalandį kontroliavo rungtynes, tačiau paskutinėmis minutėmis šeimininkams teko rimtai gintis.

Daug problemų oponentams kėlė po keitimo į kovą mestas „Panevėžio“ puolėjas Jorge Eliasas – brazilui poroje epizodų trūko nedaug iki išlyginamojo įvarčio.

Čempionai atsilaikė, džiaugėsi 10-ąja pergale ir neleido Vilniaus „Žalgiriui“ priartėti, savo ruožtu, 7 taškus turintis „Panevėžys“ rikiuojasi penktas.