Neįgaliesiems

„Sūduva“ pirmadienį rinksis į treniruotę

Marijampolės „Sūduva“ balandžio 27 dieną susirinks į pirmą bendrą treniruotę nuo to laiko, kai Lietuvoje buvo įvestas karantinas, skelbiama Lietuvos čempionų svetainėje.

Balandžio 22 d. Vyriausybė nusprendė nuo balandžio 27 d. (pirmadienio) leisti sporto užsiėmimus atviroje erdvėje su sąlyga, kad bus užtikrintas 10 kv. m. plotas, tenkantis vienam žmogui. Taip pat tarp sportuojančiųjų turi būti išlaikytas ne mažesnis kaip 10 metrų atstumas.

Visus reikalavimus užtikrinti galinti „Sūduva“ pirmąsias pratybas savo aikštyne surengs jau pirmą dieną, kai tai bus leidžiama – pirmadienį.

„Mūsų aikštyno plotas – beveik 20 tūks. kv. metrų, turime užtektinai visų reikalaujamų priemonių, galime įvykdyti visus Vyriausybės reikalavimus, tad futbolininkai dega noru atnaujinti treniruotes, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Žaidėjai į pratybas suvažiuos iš namų, po treniruotės iš karto vyks namo ir prausis ten. Treniruotėse bus galima atlikti smūgiavimo pratimus, kampinius, o pratybų rezultatai bus aptariami nuotoliniu būdų.“

Į pirmąją treniruotę susirinks visi Lietuvoje esantys „Sūduvos“ pagrindinės komandos nariai, prie jų prisijungs ir jaunesni klubo futbolininkai.

„Treniruotėje dalyvaus apie 18 žaidėjų“, – sakė V. Murauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS