„Sūduva“ sutriuškino „Žalgirį“ ir kyla į pirmąją vietą

Marijampolės “Sūduvos” komanda iškovojo devintąją pergalę iš eilės ir po 28 turo tapo A lygos lydere.

alyga.lt inf.

“Sūduvos” futbolininkai sekmadienį namie 3:0 sutriuškino Vilniaus “Žalgirį” bei perėmė iniciatyvą čempionate. Po šios pergalės “Sūduva” surinko 59 taškus, “Žalgiris” turi 58.

Rungtynes aktyviau pradėjo vilniečiai, tačiau pirmieji įvartį pelnė marijampoliečiai. 7 minutę Karolis Laukžemis tiksliu smūgiu iš kairio krašto nuginklavo “Žalgirio” vartininką Armantą Vitkauską ir rezultatas tapo 1:0.

Žalgiriečiams prireikė nemažai laiko, kad atsigautų po šio šalto dušo.

Pirmo kėlinio pabaigoje “Žalgiris” perėmė iniciatyvą ir turėjo kelias progas pasižymėti. Iš pradžių Donovanas Slijngardas smūgiavo virš skersinio, po kelių minučių pavojingai iš toli mušė Mantas Kuklys, bet kamuolys praskriejo greta virpsto.

Antroje rungtynių dalyje “Žalgirio” treneris Valdas Dambrauskas stiprino puolimą vietoje gynėjo Diego Oyarzuno į aikštę siųsdamas Elivelto.

Nors žalgiriečiai surezgė kelias pavojingas atakas, bet smūgiuojant pristigdavo tikslumo. Be to, užtikrintai savo komandos vartus gynė “Sūduvos” vartininkas Ivanas Kardumas.

Šių rungtynių herojumi tapo “Sūduvos” naujokas iš Kroatijos Josipas Tadičius. Aikštėje po keitimo pasirodęs legionierius paskutinėmis minutėmis pelnė du įvarčius, sugniuždydamas “Žalgirio” komandą.

86 minutę J. Tadičius greitos atakos metu suklaidino vartininką Armantą Vitkauską ir pasiuntė kamuolį į vartus. Jau tiksint paskutinėms sekundėms, J. Tadičius pelnė dar vieną įvartį.

“Sūduva” nugalėjo įtikinamu rezultatu 3:0 ir įgijo 1 taško pranašumą prieš “Žalgirį”. Iki sezono pabaigos lieka 5 turai.