Neįgaliesiems

„Sūduvą“ treniruos ispanas V. Basadre

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė 2 metų sutartį su futbolo specialistu iš Ispanijos Victoru Basadre.

50-metis treneris kol kas daugiausiai savo karjeroje ėjo asistento pareigas. Jis dirbo įvairiuose Ispanijos klubuose, Graikijos „Volos“, o 2020-ųjų pradžioje buvo trumpam atvykęs į Lietuvą – tuomet jis vietoje susirgusio kolegos vadovavo Vilniaus „Žalgirio“ pirmosioms treniruotėms.

„Buvo svarbu, kad treneris žino Lietuvos lygą. Jis čia buvo trumpai, bet sekė įvykius visus metus. Patiko, kaip jis įvertino visą A lygos sezoną, „Sūduvos“ rezultatus. Iš įvairių šaltinių, kuriems teko susidurti su V. Basadre anksčiau, gavome gerus atsiliepimus, – sakė Marijampolės klubo prezidentas Vidmantas Murauskas. – Su treneriu daug kalbėjome apie futbolą, jis sudarė įspūdį žmogaus, kuris labai daug laiko skiria futbolui, juo gyvena. Jau norėjosi pakeisti „Sūduvos“ žaidimo braižą, manau, jis šiemet ir pasikeis.“

Į pirmąją 2021 m. sezono treniruotę „Sūduva“ turėtų susirinkti sausio 18 d., o V. Basadre į Marijampolę turėtų atvykti anksčiau.

„Vieną dieną su manimi susisiekė „Sūduva“ ir pasidomėjo, ar domintų galimybė pasikalbėti apie darbą Marijampolėje, – pasakojo naujasis „Sūduvos“ vyriausiasis treneris. – Kitą dieną turėjome ilgą pokalbį apie mane, esamą padėtį klube ir lūkesčius, visus tokiems pokalbiams įprastus dalykus. Po keleto dienų vėl įvyko virtualus susirinkimas – su klubo vadovais ir jiems padedančiais žmonėmis vėl labai ilgai kalbėjome apie įvairiausius dalykus: mano futbolo supratimą, metodikas ir idėjas, klubo galimybes, biudžetą. Visa tai yra labai svarbu, nes turėsime suburti iš esmės naują komandą.

Po to pokalbio ir sutarėme, kad galime pradėti kalbėtis apie kontraktą. Tai neužtruko, nes man kontrakto detalės nėra tokios svarbios, man labiausiai rūpi sportinė dalis. „Sūduva“ yra vienas stipriausių Lietuvos klubų, pastaraisiais metais tapo gerai žinomas Europoje, tad treneriui tai yra gera vieta dirbti.

Turime sukomplektuoti komandą, gerai pasirengti sezonui ir žingsnis po žingsnio, kovodami dėl pergalės per kiekvienas rungtynes siekti čempionų titulo.

Dėkoju klubo prezidentui už pasitikėjimą, noriu ir tikiuosi jį pateisinti.“

fksuduva.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS