Neįgaliesiems

„Sūduva“ žengė į Europos lygos atkrintamąjį etapą

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per Europos lygos atrankos III etapo atsakomąsias rungtynes namie įveikė Tel Avivo „Maccabi“ rezultatu 2:1 (2:0) ir trečius metus iš eilės pateko į atkrintamąjį etapą.

Pirmąsias rungtynes Izraelyje Lietuvos čempionai laimėjo 2:1.

„Sūduvai“ įvarčius pelnė Mihretas Topčagičius ir Andro Švrljuga.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš Tel Avivo „Maccabi“ teigė, kad rungtynės buvo labai sunkios, tačiau jo žaidėjai tokio rezultato nusipelnė.

„Buvo didelė įtampa, bet to ir laukėme, nesitikėjome, kad jie tiesiog ramiai atbus rungtynes. Rungtynės buvo labai sunkios, reikia atiduoti duoklę žaidėjams, kurie atlaikė spaudimą ir sugebėjo pasiekti mums reikalingą rezultatą, – kalbėjo treneris. – Mums šį kartą kiek ir pasisekė, nes jie pataikė ir į skersinį, turėjo kitų progų. Bet laimi tie, kurių nugara būna šlapesnė.“

Pasak V. Čeburino varžovai šį kartą nenustebino.

„Izraelyje pirmame kėlinyje jie žaidė viena taktika, antrame persirikiavo ir įmušė įvartį. Šiandien jie pradėjo taip, kaip užbaigė pirmąsias rungtynes. Mes svarstėme įvairius variantus, kaip jie gali pradėti rungtynes, buvome pasirengę įvairiems scenarijams. Varžovai pradėjo taip, kaip tikėjomės, spaudimu, – kalbėjo treneris. – „Sūduva“ toliau rašo istoriją, trečius metus paeiliui patenkame į atkrintamąjį etapą, ir vėl sunkioje kovoje. Tai reikia įvertinti. Labai ačiū mūsų aistruoliams, kurie mus visada aistringai palaikė. Mes eina į kitą etapą ir stengsimės nužygiuoti kuo toliau.“

Atkrintamajame etape marijampoliečiai kovos su Vengrijos čempionu Budapešto „Ferencvarosi“. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 22 d. 20 val. Marijampolėje.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS