Neįgaliesiems

„Sūduvos“ saugas X. Auzmendi: „Šiame sezone galime kautis dėl visų trofėjų“

Praėjusio sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ blankų metų startą „Optibet A lygoje“ paliko užmarštyje ir šiuo metu gali pasidžiaugti septynerių iš eilės nepralaimėtų rungtynių serija. Tą galima sieti ir su saugo Xabi Auzmendi sugrįžimu į rikiuotę.

Legionierius iš Ispanijos kurį laiką gydėsi traumą, tačiau į rikiuotę grįžo būtent tada, kai debiutavo naujasis vyr. treneris Miguelis Moreira bei prasidėjo sėkminga atkarpa, kurios metu laimėti net penki mačai.

Praėjusiais metais per 32-ejas rungtynes 6 įvarčius pelnęs bei 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs X. Auzmendi šiemet jau net 5 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams, nors yra sužaidęs vos 7 susitikimus.

Anot sūduviečio, antrais metais „Optibet A lygoje“ jis sieks nenuleisti 2021-aisiais užkeltos kartelės.

„Norėčiau ir toliau išlaikyti tą žaidimą, kurį rodžiau praėjusiame sezone. Manau, kad nuo pradžios iki sezono pabaigos pats nemažai pasikeičiau. Noriu tai tęsti, turiu asmeninius tikslus.

Norėčiau padėti komandai siekiant ir jos tikslų, o viską pamatysime ateityje“, – teigė „Sūduvos“ saugas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje X. Auzmendi taip pat papasakojo apie patirtį San Sebastiano „Real Sociedad“ klube, atkarpą Armėnijoje ir pirmą sezoną Marijampolėje.

alyga.lt informacija, V. Kuralavičiaus nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS