Neįgaliesiems

„Sūduvos“ senbuviai – apie gyvenimą Lietuvoje, žalią gamtą bei šaltibarščius

Ivanas Kardumas ir Semiras Kerla – Marijampolės „Sūduvos“ senbuviai, kurie jau yra gerai susipažinę su Lietuva bei gyvenimu joje. Suvalkijos ekipos legionieriai savo įspūdžiais pasidalino linksmoje rubrikoje „Legionieriai apie…“.

Nuo 2016-ųjų Marijampolėje žaidžiantis vartininkas Ivanas Kardumas tikina, jog gerą ir pozityvų įspūdį jam paliko pats miestas bei jame gyvenantys žmonės.

„Čia jaučiuosi labai gerai, patogiai, ne tik aš, bet ir šeima. Žmonės labai malonūs, priėmė mane labai gerai, jauti jų energiją, tad man sekėsi pritapti gerai ir stengiuosi viską atiduoti aikštėje. Miestas nėra nei per mažas, nei per didelis, puikus gyventi normalų gyvenimą, svarbiausia yra geri ir malonūs žmonės“, – akcentavo kroatas.

Tuo tarpu S. Kerla prie komandos prisijungė jau įpusėjus 2017-ųjų sezonui ir jo indėlis buvo milžiniškas – gynėjas pelnė 10 įvarčių ir ženkliai prisidėjo prie to, kad ekipa iškovotų čempionų titulą.

Būtent šį momentą jis išskyrė kaip vieną įsimintiniausių per jo karjeros Marijampolėje etapą.

„Man emocingas momentas buvo paskutinis mačas, kai laimėjome pirmą titulą. Tada įmušiau pats, iš viso pelniau 10 įvarčių ir to pakako laimėti titulą.Tai buvo puikus jausmas. Iki dabar turėjome daug gerų atsiminimų ir galbūt jų bus dar“, – pasakojo futbolininkas iš Bosnijos ir Hercegovinos.

Video įraše taip pat galite išgirsti futbolininkų įspūdžius apie šalyje ragautą ir išbandytą maistą bei pasakojo apie žalią Lietuvos gamtą ir aplankytus miestus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS