Neįgaliesiems

„Sūduvos“ strategas tapo geriausiu gegužės mėnesio Optibet A lygos treneriu

Prastai šių metų „Optibet A lygos“ sezoną pradėjusi Marijampolės „Sūduva“ laikui bėgant atsitiesė, sugrįžo į pirmą penketą ir sumažino deficitą nuo pirmaujančių ekipų.

Balandį prie Marijampolės klubo vairo stojęs strategas iš Portugalijos Miguelis Moreira demonstruoja labai solidžius rezultatus ir susižėrė geriausio gegužės mėnesio trenerio laurus – tai paaiškėjo suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus.

Gegužę „Sūduva“ sužaidė ketverias rungtynes: svečiuose 1:0 buvo palaužta Gargždų „Banga“, su Vilniaus „Riteriais“ sužaista lygiosiomis 1:1, o rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ ir „Panevėžiu“ buvo pasiekti du laimėjimai – 3:0 bei 2:1.

Marijampolės komanda per 14 mačų surinko 23 taškus ir žengia 5-oje pozicijoje, nuo pirmaujančio „Panevėžio“ atsilikdama 7 taškais.

M. Moreira, kuriam atiteks lygos rėmėjo „Antėja“ prizas, pasidžiaugė ekipos pasirodymu gegužę, tačiau padebesiais neskraroja – buvo tik sumažintas deficitas nuo varžovų.

„Gegužės mėnuo mūsų klubui buvo pozityvus. Mūsų tikslas – visada kovoti siekiant laimėti kitas rungtynes ir praėjusį mėnesį mums keletą kartų tą pavyko padaryti. Tiesa, lyga yra tarsi maratonas, o tai, ką mes sugebėjome pasiekti – sumažinti taškų deficitą nuo mūsų konkurentų.

Manau, kad prisijungus man prie „Sūduvos“, pavyko kilstelėti į viršų žaidimo intensyvumą bei stabilumą gynyboje. Mano nuomone, šie dalykai yra patys svarbiausi tokioje specifinėje lygoje, kokia yra Lietuvoje.

Dauguma klubų perėjimų langų metu atlieka pokyčius sudėtyse, manau, mes irgi tą darysime. Deja, šiuo metu mums negali padėti Simonas Urbys ir Tomislavas Gomeltas, kurie vis dar gydosi traumas – jie būtų geriausi papildymai. Esame patenkinti tuo, kokią grupę žaidėjų turime, jie dirba labai gerai, su dideliu atsidavimu ir atsakomybe“, – apibendrino „Sūduvos“ vyr. treneris.

Kovo mėnesį geriausiu „Optibet A lygos“ treneriu buvo pripažintas „Panevėžio“ vairininkas Valdas Urbonas, balandį – Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai vadovaujantis Andrius Skerla.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė M. Moreirai bus įteikta birželio 26 dieną – tai bus 17-ojo turo rungtynės su Vilniaus „Žalgiriu“.

alyga.lt informacija, V. Kuralavičiaus nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS